שינוי רקע
שינוי גודל טקסט

משוב נגישות

טופס זה נועד להזנת משוב בנושא נגישות בלבד.
לתשומת ליבכם – לא יינתן מענה לפניות בנושאים אחרים.

iPhone 7 מול +iPhone 7

אומנם אנו רגילים שההבדל בין הדגמים של אותה הגרסא הוא בעיקר המסך, אך הפעם אפל מפתיעה עם הבדלים מהותיים בין הדגמים החדשים שלה בסדרת אייפון 7. הפעם, יש משמעות יותר גדולה לפלוס. אז מה הפלוסים שלו? 

מערכת פלאפון | 06/06/17 | 10:10 | זמן קריאה: דקה

בניגוד לגרסאות הקודמות בהם רוב ההבדלים בין הדגם הרגיל לפלוס הם גודל המסך, באייפון 7 המצב הוא אחר. שני הפלאפונים מגיעים עם שיפור של הממשק, המצלמה וחיי הסוללה בהשוואה לקודמיהם. אנבוקסינג ל-iPhone 7

iPhone 7
אייפון 7 מגיע עם מסך ורזולוציה זהים לאייפון 6, אך עם שיפור בצבעים המוצגים, בנוסף הוא בעל מצלמה אחורית 12 מגה פיקסל ובעל צמצם לצילום בתנאי חשכה שקולט חמישים אחוז תאורה יותר מהחיישן הקיים באייפון 6. יתר על כן המצלמה באייפון 7 בעלת מיצב תמונה אופטי הקיים באייפון 6 פלוס.
גרסת ה-7 מגיעה בשני צבעים, שחור מבריק (שדווח על ידי אפל עצמה כפגיע יותר לשריטות) ושחור מאט כמו שהכרנו עד עכשיו. על פי הבטחותיה של אפל המכשיר החדש עמיד בפני מים, כך שאם יזרקו אתכם לבריכה כשהוא אצלכם בכיס הכל אמור להיות בסדר, אבל בכל אופן לא היינו ממליצים ללמד אותו לשחות. נוסף על חידושים אלו באייפון 7 ניתן לראות את השינוי במקור החיבור של האוזניות שעבר משקע נפרד בחלק העליון של המכשיר לשקע טעינת הסוללה. בפלאפון תקבלו עליו 5 שנות אחריות.
+iPhone 7
האייפון 7 פלוס מגיע עם מסך גדול יותר בגודל של 5.5 אינץ' עם רזולוציה זהה לאיפון 6, אך בעל שיפור הצבעים שקיים גם בדגם האייפון 7 הרגיל. ההבדל המהותי בין הדגמים הוא המצלמה האחורית בעלת החיישן הכפול שקיימת בדגם הפלוס בלבד. בדגם הפלוס חיישן כפול עם שתי עדשות שכל אחת מהן של 12 מגה פיקסל מה שמאפשר לבצע זום אופטי מבלי לפגום באיכות התמונה. כמו גם בדגם האייפון 7 הרגיל וגם בגרסת הפלוס המצלמה בעלת מייצב תמונה אופטי. דגם הפלוס מצויד בזיכרון RAM של 3 ג'יגה בניגוד לדגם של האייפון 6 פלוס שצויד ב-1 בלבד. למרות ההבדלים המהותיים במצלמה האחורית לחובבי הסלפי לא צפויה התלבטות גדולה, בשני המכשירים המצלמה הפנימית השתדרגה ל-7 מגה פיקסל. אז למרות הדמיון והשיפורים בשני הדגמים החדשים של גרסת אייפון, באייפון 7 אפל מוכיחים שלא רק הגודל קובע. בפלאפון תקבלו עליו 5 שנות אחריות.
 

כתבות נוספות מהבלוג שיעניינו אותך:

תגובות ({{comments.length}} תגובות) מכילה תוכן ללא תוכן
הוסף תגובה
שדה חובה
שדה חובה
חרגת מ-1000 תוים
תגובתך התקבלה ותפורסם בעמוד זה בהקדם האפשרי
אירעה שגיאה בביצוע הפעולה
  1. {{ comment.subject }}
    {{ comment.fullName }} ({{ comment.createDate }})
    {{ comment.content }}
אנחנו כאן בשבילך
צרו איתנו קשר
בדרך שהכי נוחה לכם
סמסו לנו שירות אישי
במייל
איתור
מרכזי פלאפון
צ'אט
ושרות עצמי
מוקדים
טלפוניים
זימון תור
למרכזי פלאפון
פלאפון עדכנה את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש שלה. לעיון לחץ כאן.