נספח הצטרפות לשירות: "חבילת הכל כלול בחו"ל" (להלן" החבילה", "התכנית", לפי העניין).
(תקף למצטרפים מיום (20.05.19).
אני/נו הח"מ מסכים/ים להצטרף לשירותים הנ"ל על פי התנאים שלהלן:
הלקוח בוחר להצטרף לשירות באמצעות מספר המנוי שלעיל.
הכל כלול בחו"ל
מחיר החבילה: 199 ₪
כמות יחידות כלולות:
דקות שיחה נכנסות / יוצאות: 100
כמות הודעות SMS : 100
תעריף דקת שיחה יוצאת / דקת שיחה נכנסת/ הודעת SMS מעבר ליחידות הכלולות: 1.90 ₪
תעריף דקת שיחה מקומית/ דקת שיחה בינלאומית: 4.90 ₪
נפח גלישה כלול: 5GB לגלישה סלולארית במדינות נבחרות.
בסיום נפח הגלישה הכלול בחבילה, הגלישה תיחסם. ללקוחות עסקיים לא מפוצלים הפתוחים לגלישה סלולארית בחו"ל, הגלישה תימשך במסגרת תכנית חו"ל בתעריף מוזל של 1 ₪ עבור כל MB1 עד לסיום תוקף החבילה ולאחר מכן, הגלישה תחוייב לפי מחירון פלאפון חו"ל התקף באותה עת.
החבילה והתוכנית בתוקף למשך 14 יום ממועד תחילת תוקף החבילה.

הכל כלול בחו"ל פלוס
מחיר החבילה: 259 ₪
כמות יחידות כלולות:
דקות שיחה נכנסות / יוצאות: 200
כמות הודעות SMS : 200
תעריף דקת שיחה יוצאת / דקת שיחה נכנסת/ הודעת SMS מעבר ליחידות הכלולות: 1.90 ₪
תעריף דקת שיחה מקומית/ דקת שיחה בינלאומית: 4.90 ₪
נפח גלישה כלול: 12GB לגלישה סלולארית במדינות נבחרות.
בסיום נפח הגלישה הכלול בחבילה, הגלישה תיחסם. ללקוחות עסקיים לא מפוצלים הפתוחים לגלישה סלולארית בחו"ל, הגלישה תימשך במסגרת תכנית חו"ל בתעריף מוזל של 1 ₪ עבור כל MB1 עד לסיום תוקף החבילה ולאחר מכן, הגלישה תחוייב לפי מחירון פלאפון חו"ל התקף באותה עת.
החבילה והתוכנית בתוקף למשך 14 יום ממועד תחילת תוקף החבילה.
התנאים והתעריפים הנ"ל הינם בכפוף לתנאי החבילה שלהלן:
1. התשלום בגין החבילה יחול מכניסת החבילה לתוקף ואינו מותנה בשימוש בפועל. החבילה לשימוש חד פעמי.
א.יחידות כלולות: דקת שיחה יוצאת לארץ, דקת שיחה נכנסת ,משלוח הודעת SMS ונפח גלישה .היחידות אינן ניתנות למימוש בחיוג/שליחת הודעת SMS אל שירותים, מספרים מיוחדים וכו' ו/או אל יעדים אחרים.
ב. תעריף ליחידה בשימוש מעבר ליחידות הכלולות: התעריף יחול במקרה של שימוש מעבר לכמות היחידות הכלולות.
ג. תעריף דקת שיחה שאינה כלולה בחבילה: התעריף יחול על דקת שיחה בינלאומית או דקת שיחה מקומית.
תעריף ליחידה בשימוש מעבר לחבילה או תעריף לדקת שיחה שאינה כלולה בחבילה יחולו כל עוד החבילה בתוקף.
2. תנאי ותעריפי החבילה תקפים בשימוש בחו"ל באמצעות כרטיס ה-SIM המקושר/ים למנוי שבחבילה.
3. תעריפי החבילה אינם חלים על שיחות וידאו אשר יחוייבו בהתאם לקבוע במחירון פלאפון חו"ל, כפי שיתעדכן מעת לעת.
4. תעריפי החבילה אינם תקפים בשימוש המבוצע- בספינות (גם בלב ים)/ בטיסות/בשירות לוויני- גם אם שימוש זה נעשה בטריטוריה של מדינה הנכללת במדינות הנבחרות. במקרה של שימוש כאמור, יש לברר את התעריפים והתנאים טרם השימוש.
5. לתשומת ליבך, לא תתאפשר גלישה סלולארית במטוסים וספינות .
6. יחידות זמן לחיוב בשיחות: החיוב במסגרת שירות פלאפון חו"ל יבוצע על בסיס יחידות החיוב הקבועות במחירון שירות פלאפון חו"ל, כפי שיתעדכן מעת לעת. בהעדר קביעה כאמור במחירון הנ"ל, יחויב הלקוח, בשיחות על פי זמן השימוש, על בסיס יחידה של דקה שלמה (קרי- עיגול שיחה הקצרה מדקה לדקה שלמה-60 שניות). החיובים ישולמו בש"ח.
7. במשלוח הודעות טקסט (SMS) ארוכה מ-70 תווים בעברית ו- / 160 תווים באנגלית, תחולק ההודעה למספר הודעות מתאים, ותחויב בגין אותה כמות הודעות. לדוג': הודעה בעברית בת 90 תווים תחולק לשתי הודעות והחיוב יהיה בגין שתי הודעות .
במקרים מסוייימים (על פי קביעת המכשיר/האפליקציה) כגון אלו שלהלן , הודעה ת טקסט הנכתבת כ- SMS במכשיר , תישלח ותחוייב כהודעת MMS ולא כ- SMS . ברוב המכשירים תופיע הודעה על כך. ( כגון: "ממיר להודעת מולטימדיה " או הצגת נפח הודעה) לפירוט נוסף יש לעיין בחוברת תנאי ההתקשרות שבאתר פלאפון.

הערות והגדרות לשירות הגלישה שבחבילה:
8. התשלום בגין נפח הגלישה הניתן במסגרת החבילה והתכנית הינו כמפורט בטבלה. נפח הגלישה ניתן למימוש בגלישה סלולארית בלבד באמצעות מכשיר טלפון נייד ובמדינות נבחרות ומיועד לשימוש גם באמצעות לפטופ, מודם, ראוטר, נטסטיק וכיוצ"ב.
9. נפח הגלישה שבחבילה/תכנית (לפי העניין) ניתן למימוש ברשתות ספציפיות בלבד (מפעילים) הפועלות במדינות הנבחרות. בהקשר זה, מיודע הלקוח כי במסגרת החבילה, גלישה במדינות הנבחרות באמצעות רשתות אחרות שאינן הרשתות שבחבילה, לא תתאפשר כלל, גם לא ע"י בחירה באופן ידני בהן וגם אם לאותן רשתות יש הסכם עם פלאפון באותה מדינה בנוגע לשירותים אחרים של פלאפון חו"ל. לקוח המצטרף לחבילה יקובע על אותן רשתות מראש וזאת, גם בהתייחס לשירותי פלאפון אחרים שאינם במסגרת החבילה. העובדה כי במדינה מסויימת קיימת רשת התומכת בגלישה בדור 4, אינה מבטיחה כי הלקוח יקובע על רשת זו או על רשת אחרת התומכת בגלישה בדור 4. למידע עבור הרשתות בכל מדינה ומדינה ניתן לפנות לנציג שירות הלקוחות בטלפון *444.
10. המדינות הנבחרות לגלישה בחבילה:
אירופה: אוסטריה, אוקראינה, איטליה, אירלנד, איסלנד, איי פארו, אלבניה, אנגליה וצפון אירלנד (כולל ווילס), סקוטלנד, האי מאן (Isle of Man), ג'רסי, גרנזי , אסטוניה, בולגריה, בוסניה-הרצגובינה, בלגיה, בלרוס ,גיבלטר, גרמניה, דנמרק,הולנד, הונגריה, טורקיה, יוון, לוקסמבורג, לטביה, ליטא, ליכטנשטיין, מולדובה, מונטנגרו, מונקו, מלטה, מקדוניה , נורווגיה, סלובניה, סלובקיה, ספרד והאיים הקנריים, סרביה ,פולין, פורטוגל, פינלנד ,צ'כיה, צרפת, קרואטיה, קפריסין ,רומניה, רוסיה, שבדיה, שוויץ.
אסיה והפסיפיק: אוזבקיסטן, אוסטרליה, אזרבייג'ן, אינדונזיה, ארמניה (כולל חבל נגורנו קרבך), גיאורגיה, דרום קוריאה, הודו, הונג קונג, ויטנאם, טאיוואן, טג'יקיסטן, יפן, לאוס, מיאנמר (בורמה), מונגוליה, מקאו, ניו זילנד, נפאל, סין, סינגפור, סרי לנקה, פיליפינים, קזחסטן, קירגיסטן, קמבודיה, תאילנד.
צפון אמריקה: ארה"ב, קנדה.
מרכז ודרום אמריקה: אורוגוואי, אל סלבדור, אקוודור, ארגנטינה, בוליביה, ברזיל, גיאנה, גיאנה הצרפתית, גווטאמלה, הונדורס, לסוטו, מקסיקו, ניקרגואה, סורינאם, פורטו ריקו, פנמה, פרגוואי, פרו, צ'ילה, קולומביה, קוסטה ריקה, רפובליקה דומיניקנית.
קריביים: איי הבתולה הבריטיים, איי הבתולה ארצות הברית, איי טרקס וקייקוס, איי קיימן, אנגווילה, אנטיגואה, ארובה, בהמס, ברבדוס, ברמודה, גוואדלופ והאיים סנט בארת סיינט מרטין, ג'מייקה, גרנדה, דומיניקה, האיטי, האנטילים ההולנדיים, טרינידד וטובגו , מונטסראט, מרטיניק, סנט וינסנט, סנט לוסיה, סנט קיטס ונוויס.
מזה"ת ואפריקה: אוגנדה, בורקינה פאסו, בוטסואנה, בורונדי ,גאנה, גבון, גינאה ביסאו, דרום אפריקה,דרום סודן, זמביה, חוף השנהב, טוגו, טנזניה, ירדן, מדגסקר, מוזמביק, מרוקו , ניגריה, סווזילנד, סיישל, צ'אד, קמרון, קניה, רואנדה, הרפובליקה של קונגו , הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו.
בגלישה במדינה שאינה כלולה במדינות הנבחרות הנ"ל, לקוח פרטי או עסקי מפוצל או עסקי שאינו פתוח לגלישה בחו"ל- לא יוכלו לגלוש במסגרת חבילה זו, לקוח עסקי הפתוח לגלישה בחו"ל- בהעדר הסדר אחר שחל עליו באותה מדינה, החיוב יהיה על פי תנאי ותעריפי מחירון פלאפון חו"ל כפי שיתעדכן מעת לעת.
11. מובהר כי פלאפון רשאית לשנות את רשימת המדינות הנבחרות לצורך גלישה לפי שיקול דעתה.
12. על פי הנחיית משרד התקשורת , תישלח הודעת SMS אל המכשיר בסמוך ככל הניתן למימוש נפח של 75%, ו-100% מהחבילה, וכן בסיום תקופת החבילה. במקרה בו תעודכן החבילה במנוי המקושר למחשב נייד/טאבלט, תישלח הודעה על סיום תקופת החבילה למנוי שבחבילה או למספר נוסף שמסר המנוי בעת ההצטרפות. מבלי לגרוע מהאמור, פלאפון רשאית לשלוח הודעות SMS נוספות בקשר עם המימוש או החבילה או התכנית, לפי שיקול דעתה, למכשיר או למספר הנוסף.
מובהר כי הודעות מימוש הנפח, עשויות לכלול לפי שיקול דעת פלאפון, גם הצעה לרכישת חבילות חבילות נוספות וזאת גם אם הלקוח חסום לקבלת מידע שיווקי בפלאפון. ההצטרפות לחבילה זו מהווה הסכמה לקבלת תוכן שיווקי כאמור.
13. נפח גלישה שלא מומש אינו ניתן לצבירה או להעברה.
14. שירותי הדור השלישי ו/או הדור הרביעי בחו"ל ניתנים במכשירים תומכים ובהתאם לאזורי הכיסוי של רשת דור שלישי ו/או דור רביעי במדינות היעד ולהסכם של פלאפון עם רשתות אלה. למנוי בחבילה/תכנית- ע"פ רשימת הרשתות שבחבילה במדינות שבחבילה/תכנית.
15. מקטעי חיוב בשירות גלישה: תקשורת נתונים בחו"ל מחושבת ביחידות של 100KB (כל SESSION תקשורת נתונים מעוגל כלפי מעלה ליחידות 100KB הקרובה), וזאת אלא אם קיימת קביעה אחרת לעניין יחידות העיגול (שונה מ-100KB) במחירון פלאפון חו"ל העדכני.
16. נפח הגלישה בארץ אינן תקף לגלישה בחו"ל ולהיפך.
17. הערה מיוחדת לבעלי מכשיר BlackBerry:
אם הינך מנוי בעל מכשיר BlackBerry הנהנה מחבילת גלישה בחו"ל ייחודית ל BlackBerry, במדינות בהן המסלול בתוקף חבילת ה BlackBerry תהיה קודמת לנפח הגלישה הכלול במסלול. כלומר, רק בסיום מימוש נפח הגלישה הכלול בחבילת ה BlackBerry, תוכל לממש את הגלישה במסלול. לא ניתן לממש את שני נפחי הגלישה במקביל.
18. הסכומים/ תעריפים שבנספח זה כוללים מע"מ בשיעור 0%
הערות כלליות:
19. "הסכומים/ תעריפים כוללים מע"מ (ככל שחל)
20. על אף האמור בטופס הגישה לשירותים, עקב הנחיות חדשות של משרד התקשורת, מנוי פרטי ועסקי מפוצל ללא חבילה/מסלול גלישה בחו"ל ייחסמו לגלישה בחו"ל. בנוסף, מנוי פרטי ללא חבילה/מסלול גלישה בארץ ייחסם לגלישה בארץ אלא אם יפנה בבקשה אל מוקד שירות הלקוחות ב*166 להסרת החסימה".
21. למנויים במסלול TRAVEL: בסיום החבילה ובלבד שהלקוח חזר לארץ יתעדכן מחדש מסלול TRAVEL לנסיעה/ות הבאה/ות.
22. מנויי פריפייד או מנוי עם חבילת חו"ל או מנויים בחבילות Unlimited All In One / Unlimited All In וואלה אחרות אינם יכולים להנות מתנאי החבילה והתכנית, גם אם צורפו אליו, מכל סיבה שהיא.
23. הבהרה: פלאפון מציעה, מעת לעת מסלולים/חבילות בתעריפים שונים, לפי שיקול דעתה. מומלץ ללקוח לבדוק את תעריפי מסלוליו, תמהיל השימוש שלו וכו'. באחריות הלקוח להתעדכן על חבילות או מסלולי חו"ל חדשים שיוצאים מעת לעת עם תעריפים ורכיבים אחרים.
24. אין כפל הטבות עם חבילות/הנחות אחרות.
25. שרותי פלאפון חו"ל ניתנים בכפוף לתנאי, תעריפי ואזורי הכיסוי של שירות פלאפון חו"ל, כפי שיתעדכנו מעת לעת.
26. אזורי כיסוי: הלקוח מודע לכך כי פלאפון רשאית לשנות את אזורי הכיסוי בשירות פלאפון חו"ל לפי שיקול דעתה, ללא הודעה, לרבות צמצום של אזורי כיסוי כך שבחלק מהמדינות בהן ניתן שירות לא יתאפשר כלל שימוש בשירות פלאפון חו"ל החל ממועד עליו תחליט. באחריות הלקוח להתעדכן באזורי הכיסוי טרם השימוש בפועל בשירות באמצעות מוקד פלאפון חו"ל או אתר האינטרנט. צמצום אזורי כיסוי כאמור, לא יהווה עילה כלשהי מצד הלקוח כלפי פלאפון.
27. במקרה של סתירה או אי התאמה בין נספח זה לבין הוראות ההסכם או כל מסמך אחר, תינתן עדיפות להוראות נספח זה.
28. פלאפון רשאית לשנות את תנאי ותעריפי החבילה מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי.
29. מידע שיווקי למצטרפים באתר עם הטבה:
לתשומת ליבך, במסגרת ההצטרפות לחבילה זו באתר פלאפון וכנגד קבלת הטבה, הינך מאשר לקבל מפלאפון ו/או מגופים הקשורים עמה עסקית (לרבות חברות קבוצת בזק, כגון די.בי.אס שירותי לווין ובזק בינלאומי),
מידע שיווקי ופרסומי, כולל הצעות למוצרי ושירותי פלאפון ו/או של הגופים הללו וכן הטבות המגיעות לך כלקוח פלאפון (לרבות על פי סעיף 30א לחוק התקשורת) וזאת באמצעות פרטי הקשר שמסרת.
כמו כן, הינך מאשר לפלאפון להעביר את פרטי הקשר שלך לגופים אלה לצורך משלוח הודעות ועדכונים כאמור על ידם אליך.
, הרשאה זו תהיה בתוקף גם לאחר סיום ההתקשרות בין פלאפון ובינך ותשמש גם לצורך פנייה מטעם פלאפון אליך בהצעות התקשרות חדשות או הצעות שיווק אחרות, באמצעים הנ"ל. באפשרותך לשנות את בחירתך בכל עת באמצעות פניה אל מוקד השירות.
לתשומת ליבך, באפשרותך להצטרף לחבילה זו ללא הסכמה לקבלת מידע שיווקי וללא ההטבה הנ"ל
וזאת, באמצעות מוקד שירות הלקוחות *166 או באחד ממרכזי השירות של פלאפון המפורטים באתר פלאפון.
כתובת מייל למצטרפים באתר:
כתובת המייל שהוזנה תעודכן במערכת לצורך קבלת עדכונים על מבצעים/הטבות/הצעות שיווקיות מחברת פלאפון ו/או מצדדים שלישיים ותחליף כתובת אחרת שהייתה מעודכנת למנוי בפלאפון לצורך זה.

30. בנוסף על האמור, מובהר ללקוח כי ההצטרפות לחבילה זו כוללת הסכמה לקבלת עדכונים מפלאפון שיישלחו באמצעות הודעות למכשיר ולמייל בנוגע להטבות, שירותים נלווים או מתאימים לנסיעה לחו"ל וכד' לרבות הטבות ושירותים של צדדים שלישיים. עדכונים אלה יישלחו לך גם במקרה בו ביקשת להיחסם למידע שיווקי לאחר ההצטרפות לחבילה זו כאמור לעיל
אפשרויות דרכי הביטול:
31. ביטול החבילה/התכנית על ידי לקוח פרטי שהינו "צרכן" כהגדרתו בחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981 (להלן: "החוק") יתאפשר עד 14 יום ממועד ההצטרפות כל עוד לא נעשה שימוש
32. ביטול על ידי צרכן כאמור יתאפשר באחד מהאמצעים הבאים ולאחר מסירת מספר תעודת זהות:
• בדואר רשום: פלאפון תקשורת בע"מ, שלמה שמלצר 94, קרית אריה, פתח תקווה - לתפעול
• פקס: 050-7048053
• טלפון: מוקד שירות לקוחות 444* מהמכשיר או 1-800-050-166 / 050-7077766 מכל טלפון בישראל.
• מרכז שירות.
• Contact@pelephone.co.il
• לכל לקוח אחר-ביטול יעשה על פי נהלי פלאפון כפי שיהיו מעת לעת.
בנספח זה הכוונה גם ללשון זכר, נקבה או רבים.
בעסקה טלפונית אין צורך בחתימה.
חברת פלאפון תקשורת בע"מ מספר ח.פ. 511076572