שינוי רקע
שינוי גודל טקסט

משוב נגישות

טופס זה נועד להזנת משוב בנושא נגישות בלבד.
לתשומת ליבכם – לא יינתן מענה לפניות בנושאים אחרים.

פלאפון 4X4 - הדור הבא של המהירות בסלולר

לראשונה בישראל: פלאפון משיקה אינטרנט סלולרי מהיר 4X4 המביא להכפלת מהירות הגלישה באמצעות טכנולוגיות חדשניות, כל אלה מגדילים את מהירות הגלישה ברשת פלאפון בשיעור של עד 100% בשילוב חבילות גלישה משתלמות שמשפרים משמעותית את חווית המשתמש, אז מה זה אומר בעצם ואיך זה ישפיע עלינו?

מערכת פלאפון | 02/08/17 | 16:45 | זמן קריאה: 3 דקות
על פניו, טכנולוגיות יכולה להיות דבר נפלא וקסום, אבל לעיתים טכנולוגיה עלולה גם לגרום לנו לאבד את זה. עצרו רגע וחשבו לעצמכם על מצב בו אתם מאבדים את זה לגמרי כשמדובר בסמארטפון שלכם, סביר להניח שמדובר כאשר אתם חווים איטיות בגלישה - קבצים לא יורדים, הודעות בוואטסאפ לא נשלחות או מתקבלות, סרטונים לא מתנגנים באופן שוטף ואתם לא יודעים מה לעשות עם עצמכם. בזכות הטמעת טכנולוגיות חדשניות וייחודיות ברשת כדוגמת MIMO 4X4, Beam Forming ו–QAM 256 הייחודיות לרשת מהירות הגלישה שלכם תשתפר פלאים. 

אז מה זו טכנולוגיית  MIMO4X4?

שיפור הנצילות הספקטרלית על ידי שימוש במערך אנטנות חכם. 
שידור המידע באופן מקבילי בארבעה מסלולים שמאפשר להגדיל את קצב הנתונים באופן משמעותי, ומאפשר שיפור ברגישות הקליטה ויכולת שיחזור אות בסביבה מרובת הפרעות.

ומה זו טכנולוגיית Beam forming? 

מערך שידור מתוחכם ומרובה אנטנות המאפשר שידור אות ממוקד אל המנוי ע״י שידור כמה אותות עם השהייה ביניהם. 
טכניקת השידור הנ"ל ממקדת את אנרגיית השידור אל המכשיר הסלולארי, ומקטינה את הרעש לשאר המנויים באותו אתר סלולארי.
התוצאה: שיפור קצב גלישה בערוץ היורד והגדלת קיבולת – עד 40%
השיפור מתקבל ברוב שטח הכיסוי (ולא רק בתנאי רדיו טובים)
השיפור אפקטיבי לכל מכשירי LTE 

מסקר של IPSOS עולה כי 91% מהציבור הישראלי גולש באינטרנט באמצעות הסלולר ומשתמש באופן תדיר באפליקציות המובילות ביותר – וואסטאטפ, (86%) פייסבוק (75%), ווויז (73%), אינטסגרם (31%) וסנפאצט (9%). ויחד עם השימוש התדיר חשוב שהגלישה תהיה מהירה וכך חווית המשתמש הופכת לאיכותית יותר.  
מאחר וקצב הגדילה בגלישה הסלולרית מכפיל את עצמו כל העת והיקפי הצריכה גוברים והולכים, ואלו מחייבים להתאים את הרשת לצרכי הלקוחות, ויחד עם זאת גם להציע למשתמשים חבילות סלולר רלוונטיות ודינמיות. לצד ההשקעה ברשת ויכולותיה הגדלות והולכות ובהתאם לדרישות הצרכן הישראלי לנפח גלישה גדל והולך - פלאפון השיקה חבילת סלולר מותאמת, את החבילה המושלמת, המשלבת גלישה ללא הגבלה בשבע אפליקציות פופולריות, ובנוסף נפח גלישה רחב, וכן שיחות והודעות ללא הגבלה.

לדברי רן גוראון, מנכ"ל פלאפון: "הרשת המתקדמת של פלאפון תמשיך ותהיה הרשת המהירה בישראל גם באמצעות פריסת רשת דור 4.5 בזמן הקרוב. פלאפון תעניק ללקוחותיה את חוויית הגלישה הטובה והמהירה ביותר, עם הפנים קדימה לדור החמישי. פלאפון מתמקדת בסלולר, ותמשיך להשקיע ברשת ובטכנולוגיות נוספות לטובת לקוחותיה. אם כן, ניכר כי היתרונות ברורים לכל, מהירות גבוהה יותר, קישוריות יציבה יותר ותאימות גם למכשירים קיימים ובאופן כללי חווית משתמש איכותית יותר."

אוקיי, אז איך נהנים מהדור הבא של המהירות בסלולר והטכנולוגיות החדשות? 

כל מי שמנוי ברשת פלאפון כבר נהנה מגלישה מהירה יותר. 
מי שמנוי פלאפון וגם משתמש בסמסונג S8 Samsung  או SONY Xperia XZ Premium ייהנה ממהירות גדולה אף יותר כיוון שמכשירים אלה תומכים בטכנולוגיות החדשות, וכל מה שנדרש הוא לעדכן גרסה במכשיר.  


כל המכשירים תומכים בטכנולוגיות הללו?

כרגע - S8+,Samsung S8, Sony Xperia XZ  Premium. בחודשים הקרובים יושקו המכשירים הבאים: Note 8 Samsung, Huawei Mate 10, ,LG V30 ,GINI HTC ובעצם כל מכשיר דגל חדש שיש בו את הצ'יפ של קואלקום 835 Snapdragon ותוכנת היצרן תומכת בו - צפוי לאפשר שימוש בטכנולוגיות אלו. 

איך מורידים גרסה? 

כל מנוי מקבל הודעה על עדכון דרך האוויר אבל ניתן גם למצוא אותה בהגדרות, תחת הרובריקה של בדיקת עדכוני גרסה. 


 

האם הטכנולוגיות החדשות מייצרות יותר קרינה?

הפעלת הטכנולוגיות נעשית תחת שמירה על מעטפת העוצמות המתחייבת מהיתרי ההפעלה של האתרים. גם המכשיר הסלולרי לא מייצר יותר קרינה. 

אם אני לא מנוי פלאפון, אני יכול לגלוש בדור 4X4?

כרגע רק לקוחות פלאפון נהנים מגלישה בדור הבא של המהירות בסלולר.
עוד לא הצטרפתם אלינו? לחצו כאן ותיהנו מחבילה מושלמת המאפשרת גלישה באפליקציות מובילות ללא הגבלה.

נמרוד בן טוב, סמנכ"ל הטכנולוגיות של פלאפון: "פלאפון פועלת להיות תמיד בחזית החדשנות הטכנולוגית בשוק הסלולר בישראל. בחודש האחרון ערכנו בדיקות מהירות מול המתחרות בעשרות ערים ויישובים בישראל והתוצאות מצביעות על כך שמהירות הגלישה בפלאפון גבוהה משמעותית מהמתחרות. עם יכולות הרשת החדשות לפלאפון יש יתרון מהירות מובהק על פני רשתות אחרות ; אינטרנט 4X4 מגדיל את קיבולת הרשת,  מכפיל את זרם המידע, ומביא להגדלת מהירות הגלישה". 

 

*כפוף לתנאי השירות ובמכשירים תומכים. טכנולוגיות MIMO4X4 ,BEAM FORMING ,QAM256 תלויות בתמיכת המכשיר ובאזור פריסתן. מהירות הורדה. הרשת המהירה - בדיקה מיולי 2017 שנערכה במגוון יישובים, בהשוואה לרשתות סלולריות בדור 4 ובאזורי כיסוי רשת דור 4. המחיר 2,999 ₪ מתייחס לדגם Samsung Galaxy S8 64GB למשלמים עד 6 תשלומים בכרטיס אשראי ע"פ תנאי התשלום. בכפוף למלאי. ביולי 2017 חברת המחקר הבינלאומית Ipsos  ביצעה סקר השוואת מהירות בין 3 רשתות הסלולר: פלאפון, סלקום ופרטנר. הסקר נערך באמצעות אפליקציית SPEED TEST ברשתות דור 4, באזורי כיסוי רשת דור 4, תוך שימוש במכשירי אייפון S7 וגלקסי S8 בעשרות ערים ויישובים בישראל. בשקלול הבדיקות שנערכו נמצא כי פלאפון היא הרשת המהירה בישראל בגלישה בדור הרביעי.

כתבות נוספות מהבלוג שיעניינו אותך:

תגובות ({{comments.length}} תגובות) מכילה תוכן ללא תוכן
הוסף תגובה
שדה חובה
שדה חובה
חרגת מ-1000 תוים
תגובתך התקבלה ותפורסם בעמוד זה בהקדם האפשרי
אירעה שגיאה בביצוע הפעולה
  1. {{ comment.subject }}
    {{ comment.fullName }} ({{ comment.createDate }})
    {{ comment.content }}
אנחנו כאן בשבילך
צרו איתנו קשר
בדרך שהכי נוחה לכם
התכתבו איתנו ב WhatsApp התכתבו איתנו ב WhatsApp סמסו לנו שירות אישי
במייל
שירות הזמנת שיחה שירות הזמנת שיחה פעולות בשירות עצמי פעולות בשירות עצמי פייסבוק מסנג'ר איתור
מרכזי פלאפון
מוקדים
טלפוניים
זימון תור
למרכזי פלאפון
פלאפון עדכנה את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש שלה. לעיון לחץ כאן.