שינוי רקע
שינוי גודל טקסט

משוב נגישות

טופס זה נועד להזנת משוב בנושא נגישות בלבד.
לתשומת ליבכם – לא יינתן מענה לפניות בנושאים אחרים.
  

תקנון הטבת אלבום בגודל 30/22, 24 עמודים במחיר 89 ₪ ללקוחות "פלאפון שלי"  
 
 
1. זכאי להטבה לקוח שהינו מנוי סלולארי של חברת פלאפון תקשורת בע"מ ח.פ. 51-107657-2 (להלן: "פלאפון") שנכנס לאפליקציית "פלאפון שלי" (להלן: "המנוי הזכאי" ו-"השירות") והכל בהתאם לתנאי תקנון זה. 
2. ההטבה: רכישת אלבום תמונות דיגיטלי  בגודל 30/22, 24 עמודים באתר www.wow.co.il
3. במחיר 89 ₪  במקום 227 ₪. אין כפל מבצעים/הנחות/הטבות. 
4. הליך ההרשמה לקבלת ההטבה: בכדי לממש את ההטבה על המנוי הזכאי להיכנס לאפליקציית "פלאפון שלי" וללחוץ על באנר שמפנה לקבל ההטבה באתר www.wow.co.il. יש להירשם להטבה באתר WOW האם עליהם להירשם לאתר WOW?, ולאחר הרישום יישלח מייל עם קוד ההטבה לדוא"ל שהוקלד בעת הרישום. יש להקליד את הקוד בתהליך ההזמנה לאחר סיום עיצוב האלבום. המחיר יוצג לפני התשלום. מנוי אשר מכשירו אינו תומך באפליקציית "פלאפון שלי" לא יוכל ליהנות מההטבה.
5. בכפוף ליתר תנאי התקנון, כל מנוי סלולארי של פלאפון זכאי רשאי להירשם באתר www.wow.co.il פעם אחת ולקבל קוד הטבה אחד. 
6. תקופת הזכאות לרישום וקבלת קוד הטבה: מיום 15/01/2020 בשעה 14:00 ועד ליום 14/02/2020 בשעה 23:59. 
7. תקופת מימוש ההטבה: עיצוב האלבום וביצוע הזמנה באמצעות קוד ההטבה באתר www.wow.co.il יתאפשר עד ליום 29/02/2020
8. ההטבה: אלבום בגודל 22/30 עד 24 עמודים ב- 89 ₪ במקום 227 ש"ח. תוספת עמודים כרוכה בתשלום נוסף של 1.5 ₪ עבור כל עמוד.
 
8.1. הכניסה לאתר www.wow.co.il מהאפליקציה, עיצוב האלבום וביצוע ההזמנה כרוכים בגלישה (העברת נתונים) בהתאם לתנאים החלים על המנוי ברשת פלאפון.
8.2. ניתן לקבל את האלבום באחת מהדרכים הבאות:
8.3. לציין את כל הדרכים
8.4. השימוש באפליקציית פלאפון שלי הוא ללא תשלום בארץ ובחו"ל וניתן בהתאם לתנאיו כפי שיתעדכנו מעת לעת. לצפייה בתנאי השירות היכנס לאתר השירות בכתובת  http://www.pelephone.co.il (להלן: "אתר השירות") או לחץ כאן 
8.5. כללי
8.6. כל מנוי זכאי להטבה אחת בלבד.
8.7. ההטבה הינה אישית לכל מנוי ומנוי ולא ניתן להעביר את ההטבה למנוי/ים אחרים (ובכלל זאת גם לא בין מנויים שונים של אותו הלקוח).
8.8. ידוע למנוי כי לא בכל המכשירים הסלולריים ניתן להשתמש "באפליקציית פלאפון שלי" והלקוח לא יהיה זכאי לכל פיצוי אם לא ניתן להשתמש באפליקציה באמצעות המכשיר שברשותו וזאת בין אם אותו מכשיר תומך בשירות ובין אם לאו. 
8.9. מנוי אשר לא ביצע הזמנה והזין את קוד שובר ההטבה באתר WOW, עד סוף תקופת מימוש ההטבה לא יהיה זכאי לקבלה וזאת גם אם אותו מנוי שיתף נרשם לאתר WOW  והחל לעצב אלבום במהלך תקופת ההטבה. 
8.10. ידוע למנוי כי מימוש ההטבה וכל הקשור בה לרבות, הפקת האלבום, החיוב עליו ושליחתו נעשים באמצעות חברת "'WOW Photos" (חברת אניה ד”ר ו. ריזה ובנו בע”מ  ח.פ. <יושלם>) ו/או מי מטעמה (לעיל ולהלן: "החברה") ובאחריותה הבלעדית. פלאפון לא תישא באחריות כלשהי בכל בקשור במישרין או בעקיפין לרבות למימוש ההטבה, הפקה או עיצוב האלבום ומשלוח שלו. 
8.11. פלאפון רשאית לשלול את הזכאות להטבה או מימושה בכל מקרה שקיים חשש לניצול לרעה או הצטרפות כוזבת לפלאפון או לשימוש באפליקציית "פלאפון שלי" או מימוש ההטבה באופן מסחרי. 
8.12. פלאפון רשאית לשנות, לרבות בתקופת ההטבה, את תנאי ההטבה ו/או להפסיק אותה לחלוטין, בלחיצה על באנר ההטבה באפליקציית "פלאפון שלי" המנוי מאשר את תנאי תקנון זה, כפי שיהיו מעת לעת.
אנחנו כאן בשבילך
צרו איתנו קשר
בדרך שהכי נוחה לכם
התכתבו איתנו ב WhatsApp התכתבו איתנו ב WhatsApp סמסו לנו שירות אישי
במייל
שירות הזמנת שיחה שירות הזמנת שיחה פעולות בשירות עצמי פעולות בשירות עצמי פייסבוק מסנג'ר איתור
מרכזי פלאפון
מוקדים
טלפוניים
זימון תור
למרכזי פלאפון
פלאפון עדכנה את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש שלה. לעיון לחץ כאן.