נגישות Accessibility איפוס Reset En עב

שינוי רקע Background change
שינוי גודל טקסט Resize text

משוב נגישות

טופס זה נועד להזנת משוב בנושא נגישות בלבד.
לתשומת ליבכם – לא יינתן מענה לפניות בנושאים אחרים.


תנאי התקשרות של חברת פלאפון

אנו מברכים אותך על הצטרפותך לרשת פלאפון.  באמצעות כרטיס Talk&Go  תוכל ליהנות מיתרונות  מרשת פלאפון תוך שליטה בהוצאות וללא התחייבות. השימוש בפלאפון Talk&Go  לא מחייב שימוש בהוראת קבע או כרטיס אשראי ומתבסס על הטענת החשבון מראש בסכומים שונים.
בכל פניה נשמח לעמוד לרשותך בחיוג ל-166*.
 
אפשרויות הטענה
לרשותך מגוון אפשרויות להטענת כרטיס ה- Talk&Go והנך מוזמן לבחור בדרך הנוחה לך ביותר:
הטענה באמצעות כרטיס  Talk&Go: ניתן לרכוש את כרטיסי ה- Talk&Go במגוון נקודות ברחבי הארץ ובסכומים שונים המתאימים לצרכיך האישיים.
הטענה דיגיטלית: במסלול Talk&Go ניתן להטעין את מכשיר הפלאפון גם ללא כרטיס פיזי, בעזרת מסופי הטעינה הדיגיטלית הנמצאים בסניפי רשות הדואר, בקיוסקים נבחרים, בתחנות דלק וברשתות שיווק נבחרות. לתשומת ליבך בחלק מהכרטיסים טעינה דיגיטלית תהיה כרוכה בעמלת הפצה.
הטענה באמצעות כרטיס אשראי ב-997* ובאתר פלאפון: במסלול Talk&Go ניתן להטעין את מכשיר הפלאפון 24 שעות ביממה באמצעות חיוג ל-997* או באמצעות אתר פלאפון בכתובת .www.pelephone.co.il
את היתרה המעודכנת במכשיר ניתן לבדוק בכל זמן בחיוג חינם ל-998*.
לתשומת ליבך בחלק מההטענות באמצעות כרטיסי Talk&Go תתווסף עמלת הפצה. ההטענה הינה בכפוף לתנאי פלאפון Talk&Go והתנאים בגב הכרטיס. ההטענה באמצעות כרטיסים תתאפשר בכפוף למלאי. כל יתר התנאים הינם בכפוף לחוברת תנאי ההתקשרות עם חברת פלאפון למעט השינויים המחויבים בסוג התקשרות זה.
 
מספר המנוי
מספר המנוי של ה- USIM שרכשת מופיע על האריזה. במקרים מסוימים יתכן ויהיה צורך להחליף את מספר הפלאפון שהוקצה לך מטעמים טכניים.
 
חיוג מהארץ לחו"ל
מכשירך מאפשר לך לחייג לחו"ל. דע שלא ניתן לבצע שימוש במסלולי Talk&Go בחו"ל. החיוב יבוצע בכפוף לתנאי ותעריפי מסלול Talk&Go המצורף לערכה ועל פי תנאי ותעריפי כל שירות ו/או תעריפי המפעילים הבינלאומיים, לפי העניין, וכפי שאלה יתעדכנו מעת לעת. פלאפון רשאית לבטל את מסלול Talk&Go או לשנות את תנאיו, לפי שיקול דעתה.
 
פלאפון + special Talk&Go
מסלול שיחות משתלם:
• תעריף דקת שיחה לכל הרשתות - 49 אג‘.
• תעריף משלוח SMS לכל הרשתות - 50 אג'.
• תעריף משלוח MMS ברשת פלאפון - 70 אג'.
הטענה קלה ונוחה:
• באמצעות רכישת כרטיס חיוג וטעינתו לחשבון.
• באמצעות מסופוני הטעינה הדיגיטלית ברחבי הארץ.
• באמצעות כרטיס אשראי בחיוג ל-997* או באתר פלאפון www.pelephone.co.il.
בדיקת יתרה פשוטה:
מחייגים חינם 998 * ישירות ממכשיר הפלאפון ומתעדכנים במצב היתרה.
מגוון שירותים מתקדמים:
מסלול + Talk&Go special מאפשר לכם ליהנות משירותים. מתקדמים ברשת פלאפון: מענה קולי • גלישה באינטרנט • הורדת צלצולים • שיר בהמתנה.
* לבירור תנאי ותעריפי השירותים השונים המעודכנים בכל עת, הכנס לאתר האינטרנט של חברת פלאפון www.pelephone.co.il או פנה למוקד השירות 166 * ממכשיר הפלאפון.
לתשומת ליבך: מספר המנוי שברשותך ו/או כל פרט אחר שיימסר על ידך לחברת פלאפון ישמש לצורך קבלת הצעות ופרסומות שיווקיות ו/או מסחריות שונות מפלאפון ו/או מטעם ספקיה מעת לעת. באפשרותך להסיר את מספר המנוי שברשותך ו/או את פרטיך לצורך קבלת הצעות כאמור לעיל בכל עת בחיוג ל- 166 *
תוכניות דקות ו SMS: עד 3,000 דקות שיחה אל מנויי מפעילי תקשורת ישראלים, בישראל ועד 1,500 SMS אל מנויי מפעילים סלולארים ישראלים, בישראל. לא כולל מספרים מיוחדים/שירותים/כוכביות וכו' לגביהם קיים תעריף ייחודי.
בהתאם להוראות משרד התקשורת, החל מיום 25.4.2023 ניתן לשלוח עד 50 SMS ביום.
לקבלת פרטים נוספים, לרבות מעבר למסלולי Talk&Go חלופיים יש לפנות לשירות הלקוחות, בחיוג 166 *. במשלוח MMS אל מפעילי תקשורת אחרים, יתווסף תעריף דמי השלמת משלוח הודעה. זמן אויר פלאפון נמדד ביחידות של שניה כל אחת. התעריפים הנ"ל תקפים בישראל ואינם חלים בחיוג/משלוח / SMS MMS אל שירותים, מספרים מיוחדים, כוכביות וכיוצ"ב לגביהם קיים תעריף ייחודי או בחיוג אל מפעילים סלולאריים פלשתינאים (כגון: ג'וואל). יתר תעריפי מסלול + Talk&Go special ו/או יתר השירותים לרבות תעריפי הגלישה, הינם כמפורט בעלון תעריפי שירותים עיקריים של פלאפון ו/או כמפורט בכל שירות, כפי שאלה יתעדכנו מעת לעת. תעריף משלוח SMS הינו פר הודעה ואינו מותנה בקבלתה. תנאי ותעריפי מסלול זה תקפים ברכישת USIM שבמסלול. השירותים ניתנים בתשלום ו/או בהצטרפות לשירות ו/או בכפוף לתמיכת המכשיר ו/או הרשת ו/או איזורי הכיסוי ובכפוף לתנאי כל שירות. תעריפי הגלישה מפורטים בעלון תעריפי שירותים עיקריים, כפי שיתעדכן מעת לעת. השימוש בשירות Talk&Go כפוף לתנאי השימוש שבחוברת "תנאי שימוש" כפי שיתעדכנו מעת לעת. מאחר ועלון זה מופק ומופץ מראש, יתכנו מצבים בהם במועד רכישת כרטיס/מכשיר Talk&Go או בתחילת השימוש בהם, יחולו תעריפים שונים מאלו המפורטים לעיל. יש להתעדכן בתעריפים המעודכנים. השימוש בשירותים כפוף לתנאים שבחוברת “תנאי ההתקשרות עם חברת פלאפון” למעט השינויים המחויבים בסוג התקשרות זו. התעריפים כוללים מע"מ.
 
תנאי שימוש פלאפון  "Talk&Go"
זהו ההסכם בינך לבין חברת פלאפון תקשורת בע"מ, מפעילת רשת פלאפון בישראל והוא מתייחס לרכישת כרטיס USIM (במצורף לרכישת מכשיר או שלא) של חברת פלאפון במסלולי פלאפון "Talk&Go ", המאפשרים שימוש במכשיר ובכרטיס על ידי הטענת חשבון הפלאפון "Talk&Go". עצם השימוש בכרטיס USIM פלאפון " Talk&Go " מהווה הסכמה מצידך לתנאי שירות אלה, לתעריפי השירות כפי שיהיו מעת לעת ולתנאים ולתעריפים שבמחירון פלאפון "Talk&Go". על מנת שתוכל להשתמש במכשיר/כרטיס ה- USIM (לפי העניין) שרכשת עליך לדאוג כי תהיה יתרת חשבון בקו ה-" Talk&Go " שלך. 
אם רכשת כרטיס חיוג פלאפון "Talk&Go" עליך לקרוא את התנאים המופיעים על הכרטיס. שים לב לתאריכי התפוגה המצוינים עליו. 
לתשומת ליבך, בעת רכישת כרטיס הכולל ערכי טעינה יחולו התנאים שע"ג הכרטיס, בנוסף, יחולו התנאים הקיימים עבור שירות דומה ולא זהה החלים בחברת פלאפון
טעינת חשבון ה-"Talk&Go" כוללת לעיתים עמלת הפצה כפי שתיקבע על-ידי חברת פלאפון מעת לעת. במקרה בו נוצל סכום הכרטיס במלואו, לא תתאפשר צריכת שירותים עד להטענת כרטיס חדש. יתכנו מקרים בהם עקב תקלה או שיבוש במערכות, תתאפשר צריכת שירותים על אף שלא קיימת יתרה בכרטיס. במקרה זה, פלאפון תהא רשאית לפעול בכל דרך לגביית התשלום עבור שירותים שצרכת, לרבות לקזז את סכום החיוב מהכרטיס/ים הבא/ים שיוטענו למספר הפלאפון וזאת ללא כל הודעה ומבלי לגרוע מכל סעד אחר העומד לזכות פלאפון על פי דין ו/או הסכם. השירות ניתן רק באזורים בהם קיים כיסוי של רשת פלאפון. הכיסוי מושפע מגורמים כגון מזג אוויר, הפרעות רדיו ותקלות ברשתות תקשורת אחרות. ייתכנו מקומות מסוימים ללא כיסוי. במצבים מסוימים יתכן כי פלאפון תאלץ להגביל את מתן השירות, גם ללא התראה מוקדמת, בין היתר, מטעמים של ביטחון, בטיחות ותחזוקה. קצב העברת נתונים במסגרת גלישה אינו קבוע והוא תלוי בגורמים שונים לרבות כיסוי הרשת וזמינותה, העומסים בה, סוג ותמיכת המכשיר או המודם הסלולארי כיוצ”ב. פלאפון שומרת לעצמה את הזכות להאט מיוזמתה את קצב העברת הנתונים, כאשר האטה זו נדרשת על מנת לווסת עומסים ו/או על מנת למנוע פגיעה ברשת או במשתמשים בה. כמו כן, פלאפון תהא רשאית להאט את קצב העברת הנתונים לפי שיקול דעתה במקרה בו הלקוח עושה שימוש בהעברת נתונים בהיקף העולה על פי שלוש מהכמות הממוצעת של לקוח ברשת פלאפון וכן במקרה בו נעשה שימוש בתוכנות שיתוף קבצים ו/או תכנים בין משתמשים שונים. כמו-כן, פלאפון תהיה רשאית לנתק את המכשיר/הכרטיס שברשותך, אם יתברר כי הוא גורם להפרעות לרשת. כרטיס ה- USIM שייך לחברת פלאפון והוא מושאל לך לתקופה מוגבלת. פלאפון רשאית לתכנת את כרטיס ה- USIM ולשלוף ממנו נתונים גם כאשר הוא בידך. בתעריפים עשויים לחול שינויים מעת לעת, על-פי שיקול דעתה של פלאפון, על-פי הוראות הרישיון ו/או על-פי-דין.
 
לתשומת לבך:
• אסור לבצע שינויים בכרטיס ה-USIM.
• אסור להשתמש בשירותים למטרות בלתי חוקיות או באופן הגורם מטרדים או הפרעות.
• אסור לפעול בדרך שעלולה לגרום להפרעות לרשת.
הפרת הוראות אלו עלולה לגרום לניתוקך מהרשת.
אין אפשרות לבקש חסימת המכשיר או כרטיס ה- USIM לשימוש, גם במקרים של אובדן או גניבה. במקרה אובדן או גניבה של מכשיר או של כרטיס ה- USIM, אינך זכאי לקבל מכשיר אחר או כרטיס USIM חלופי. 
 
קיימים מצבים בהם פלאפון מחויבת לספק מידע הכולל את מספר הטלפון שלך ואת מקומך (ובכלל זה מחוץ לישראל). אם לא הפעלת חסימה ממכשירך, מספרך יזוהה בכל שיחה שתבצע ממכשיר הפלאפון. מספר הטלפון שלך יזוהה בכל SMS שתשלח. אם לא תבצע כל שיחה ממכשירך, ובכרטיס ה- USIM שהוקצה לשימושך, במשך שנה או יותר פלאפון תהיה רשאית לנתקך מהרשת. לאחר הניתוק לא תוכל עוד לבצע כל שימוש. כמו-כן, פלאפון תהא רשאית להפסיק את מתן השירותים.
תעריפי זמן אויר פלאפון, משלוח SMS ,MMS מפורטים בתנאי שירות פלאפון "Talk&Go" באתר. התעריפים מעודכנים למועד המופיע במחירון ומתעדכנים מעת לעת, לפי החלטת פלאפון. יש לברר את התעריפים המעודכנים במעמד הרכישה וטרם השימוש בפועל. השימוש בכרטיס Talk&Go"" כפוף לתעריפ'ים המעודכנים במועד השימוש בפועל, גם אם הכרטיס נרכש טרם עדכון תעריפים. 
לידיעתך, כל שיחה כרוכה בתשלום תעריפי זמן אוויר, כולל חיוג אל המענה הקולי (למעט מספרי 1-800 ). פלאפון רשאית לעדכן את כל התעריפים בכל עת, ותפרסם הודעה בדבר השינוי. פלאפון רשאית להציע תכניות תעריפים אחרות. על הלקוח לברר זאת בשירות הלקוחות. תעריף זמן אוויר מחושב לפי יחידת מנייה של 1 שנייה, חלק שיחה הקצר מ 1- שנייה יעוגל כלפי מעלה ויחויב כ- 1 שנייה. במסלולים מסוימים, בשיחות והודעות אל מנויים של רשתות אחרות יתווסף לתעריף דקת זמן אויר/משלוח הודעת SMS או MMS , תעריף השלמה עבור השלמת שיחה/הודעה ברשת אחרת.
תשלום עבור משלוח הודעה לרשת אחרת יחול גם אם ההודעה לא הגיעה ליעדה מכל סיבה שהיא. הודעות ארוכות (מעל 160 תווים לטיניים או 70 תווים אחרים, כמו עברית) יפוצלו למספר הודעות, שעל כל אחת מהן יחול תשלום בנפרד. קיימים מקרים בהם הודעת sms תחושב כהודעת mms. לפרטים בנושא זה ניתן לפנות לנציגי שירות הלקוחות ב-166*
לא ניתן לקבל שירותים שחל עליהם חיוב מיוחד או חיוב בתשלום חודשי קבוע (למעט שירות תיקונים בתשלום מראש או שירותים נוספים שיוגדרו בעתיד). במידה ולא תבצע עדכון פרטים בפלאפון לא תוכל לקבל פירוט לגבי שיחות שבוצעו מהמכשיר ובו כרטיס ה- USIM שהוקצה לשימושך. השימוש בשירות מידע ותוכן כרוך בתשלום על-פי עלון תעריפי שירותים עיקריים של פלאפון, כפי שיתעדכן מעת לעת. אם ערכה זו כוללת מכשיר טלפון סלולרי, המכשיר שנמכר לך מיועד לשימוש אך ורק במסגרת פלאפון  "Talk&Go". אם תרצה, תוכל להשתמש במכשיר גם בתכניות אחרות ברשת פלאפון. המעבר לתכניות אחרות כרוך בתשלום בהתאם לנהלי פלאפון ובהחלפת כרטיס ה- USIM . לצורך כך, תידרש להגיע לאחד ממרכזי השירות של פלאפון. לידיעתך, פתיחת חסימה של מכשיר לכרטיס סים אחר תתבצע על פי נהלי פלאפון, ובכפוף לזמינות קוד הפתיחה מיצרן המכשיר. כרטיס ה- USIM שבערכה זו מיועד לשימוש רק במסגרת פלאפון "Talk&Go" . חיוג לחו"ל/משלוח SMS במכשירים תומכים ניתן לחייג לחו"ל באמצעות המפעילים הבינלאומיים. חיוג לחו"ל כרוך בתשלום נוסף על-פי התעריפים שייקבעו על-ידי המפעילים הבינלאומיים. לתשומת לבך, ייתכן שתעריפים אלו שונים מן התעריפים הרגילים של המפעילים הבינלאומיים. לבירור התעריפים יש לפנות אל שירות הלקוחות. לתשומת לבך, לא ניתן לחייג לחו"ל באמצעות " 00 " (מפעיל בינלאומי נבחר) או ע"י הקשת "+" במקום קידומת המפעיל הבינלאומי. שליחת SMS/MMS לחו"ל כרוכה בתשלום על פי עלון תעריפי שירותים עיקריים כפי שמתעדכן מעת לעת במכשירים תומכים בלבד.
 
נדידה / פלאפון בינלאומי
לתשומת ליבך, אין אפשרות לנסוע עם מכשיר/כרטיס ה- USIM (לפי העניין) שבמסלול " Talk&Go " לחו"ל ולהשתמש בו במסגרת שירות פלאפון חו"ל.
 
המספר שלך
מספרך מופיע על המדבקה שעל האריזה. פלאפון תהא רשאית, בכל עת, להחליף את מספר הטלפון שהוקצה לך מטעמים טכניים. בכל מקרה של ניתוקך מהרשת, מכל סיבה שהיא, פלאפון תהיה רשאית להקצות את המספר לאחר.
 
חבילות הגלישה
• החבילות מיועדות למכשירים ספציפיים וניתנות בכפוף לתנאי השירותים.
• התשלום עבור החבילה אינו כולל תשלום לפי שימוש בפועל בשירותים ו/או תשלום בגין צריכת תכנים ו/או תשלומי פרמיום ו/או כל תשלום נוסף מעבר לתשלום חודשי קבוע.
• החבילות ו/או ההטבות ו/או השירותים מותנים בתמיכת המכשיר ובצריכה חודשית בפועל ואינם ניתנים לצבירה/העברה.
• השימוש בשירותים שבחבילה כפוף לתמיכת המכשיר. במקרה בו המכשיר שברשות המנוי אינו תומך בחלק מהשירותים שבחבילה הנבחרת, לא יינתן זיכוי ויבוצע חיוב בגין התשלום עבור החבילה במלואו.
• פלאפון רשאית לעדכן, מעת לעת, ועל פי שיקול דעתה את מרכיבי החבילה ובכלל זאת, להוסיף אליה שירותים או לגרוע ממנה חלק מהשירותים, לרבות למנויים בתכניות ספציפיות.
• פלאפון אינה מחויבת להמשיך לספק את מכלול השירותים הכלולים בחבילה. במקרה בו שירות מסוים מבין השירותים הכלולים בחבילה, יבוטל בפלאפון הוא לא יסופק גם במסגרת החבילה.
• בשימוש בכרטיס הכולל חבילת גלישה, בסיום צריכת נפח הגלישה הכלול בחבילה, תיחסם הגלישה אוטומטית עד להטענת כרטיס חדש
• הגדרות והערות לתעריפי גלישה, ו"גלישת אינטרנט":
• תעריף הגלישה בארץ מחושב ביחידות של 1KB . התעריף לא כולל תשלומים לספקי תוכן ואינטרנט. בגלישה באמצעות מפעילי/ספקי תקשורת אחרים, עשוי המנוי להיות מחויב בנוסף, בתעריפי השלמה ו/או בכל תעריף אחר בהתאם לתעריפי מפעיל/ספק התקשורת. המונים שבתוכנת חייגן אינם מונים את יחידות החיוב לפיהן מחויב המנוי ואין להתייחס אליהם בחישוב חיוב.
 
בכרטיסים ובמסלולים בהם קיימות דקות/הודעות כלולות מובהר כי הן אינם כוללת דקות שיחת וידיאו וכן חיוג אל מנויי מפעילי תקשורת ברשת פלסטינאית כגון: פלטל וג'וואל, כמו כן אינם כוללות חיוג אל כוכביות ומספרים מיוחדים.
גלישת אינטרנט: גישה לאתרי ושירותי אינטרנט, אינטרא-נט, מאגרי מידע ארגוניים, דואר אלקטרוני וכיו"ב באופן ישיר.
• תעריף הגלישה הינו עבור העברת נתונים ולא כולל כל תשלום אחר, לרבות תשלומים עבור תכנים ושירותים. החיוב בפועל בגין גלישה (שלא במסגרת שירותי נדידה) נעשה ביחידות של 1KB . צריכת נפח הנמוך מ- 1KB תעוגל כלפי מעלה.
• האטת קצב: פלאפון רשאית, לפי שיקול דעתה, להאט את קצב העברת נתונים בחבילה או ללא חבילה, בין אם החבילה הינה לפי מהירות נתמכת מקסימאלית ובין אם לא, במקרה בו המשתמש יחרוג משימוש הוגן וסביר מבחינת נפח או אופן השימוש לרבות בהתייחס לאותו סוג לקוח.
• קבלת תכנים לרבות בתשלום: הלקוח מודע לכך שבעת גלישה בעולם האינטרנט ו/או הורדת יישומים, אפליקציות, תוכנות או שירותים כלשהם מאתרים/ספקים/מקורות שונים, ישלחו אל המכשיר מעת לעת ומבלי שדרש זאת במפורש, תוך כדי ו/או בעקבות פעילותו זו, תכנים מגוונים, כגון פרסומים וכי אלה, תצרכנה תקשורת נתונים בגינה הלקוח יחויב על ידי פלאפון בהתאם לתעריפים החלים עליו. הודעות מקדימות כולל בזמן אמת לגבי סוג הצריכה ו/או היקפה, אינן משוגרות ולא מצויות בהכרח בידיעת פלאפון.
• חיוב בגין גלישה לדפים ואתרים ספציפיים: פלאפון רשאית שלא לחייב בתשלום בגין גלישה לדפים ו/או אתרים ספציפיים, לפי שיקול דעתה ועל פי החלטתה מעת לעת. פלאפון רשאית לשנות בכל עת את החלטתה ולחייב בגין גלישה כאמור, ללא הודעה.
 
תנאי שימוש ברשת דור 4
השירות ניתן במכשירים תומכים ובאזורי כיסוי רשת דור 4, כפי שיתעדכנו מעת לעת. קצבי הגלישה בפועל תלויים בין השאר בציוד הקצה, תנאי הקליטה ואזורי הכיסוי.  
לידיעתך, מהירות גלישה גבוהה עלולה לגרור צריכת תקשורת נתונים מוגברת ביישומים מסוימים. החיוב הינו בהתאם לחבילת הגלישה שלך. פלאפון רשאית לגבות תשלום עבור שירות זה בעתיד, בהודעה שתימסר.
לתשומת ליבך, במקרה של חריגה משימוש הוגן וסביר בהתייחס ללקוח מאותו הסוג (פי 3 מהנפח הממוצע), פלאפון רשאית להאט את קצב העברת נתונים המקסימאלי הנתמך בחבילת הגלישה לקצב של עד 64Kbps וקצב העלאת נתונים של עד 40Kbps. כל התנאים האמורים בנוגע לקצב העברת נתונים מקסימאלי נתמך יחולו גם במקרה זה.
פרטים נוספים בעניין קצב העברת נתונים ניתן לקבל אצל נציג השירות וכן על גבי אריזת המכשיר.
 
הבהרות חשובות לעניין גלישה ברשת דור 5 וגלישה בכלל ולעניין קצב העברת נתונים בחבילת הגלישה שבמסלול (כולל במסגרת הרחבת נפח הגלישה): 
במסגרת תוכניות דור 5, תתאפשר גלישה ברשת דור 5 של פלאפון באמצעות מכשיר תומך דור 5 ועל פי מהירות הגלישה המקסימאלית המתאפשרת ברשת פלאפון במועד הגלישה בפועל.
משמעות המהירות המקסימאלית היא, כי אינך מוגבל מראש לקצב העברת נתונים ספציפי, אלא "פתוח" לניצול של עד מלוא קצב העברת הנתונים המתאפשר על ידי רשת דור 3, דור 4 ודור 5 של פלאפון (כפי שהינן במועד ההצטרפות, לא כולל שדרוגי רשת עתידיים) והמתאפשר על ידי המכשיר שברשותך. חשוב לדעת כי קצב העברת הנתונים בפועל, בכל רגע נתון, מושפע בין היתר, מתמיכת מכשירך, מתמיכת הרשת, תנאי הרשת ואזורי הכיסוי שלה ומגורמים נוספים, כגון אך לא רק, מיקומך, נפחי המידע המועברים על ידך, עומסי השימוש ברשת, ביצועי רשת האינטרנט, תוכנות ועזרים בהם נעשה שימוש ועוד, להם השפעה המפחיתה את קצב העברת הנתונים בפועל, ואף משמעותית ביחס למהירות המקסימאלית בה תומכת רשת פלאפון. מובהר כי לנוכח האמור, פלאפון איננה מתחייבת לקצב העברת נתונים בפועל, ואין בקיומן של חבילות גלישה עם קצבים מקסימאליים שונים או הכוללים האטת קצב, כדי ללמד על קצב ההעברה בפועל בכל חבילה. בכלל זה לא תשמע טענה כי קצב ההעברה בפועל בחבילה מסוימת נמוך מהקצב המקסימאלי בה או בחבילות אחרות. ייתכן כי מהירות הגלישה בחלק ניכר מהזמן ובמיוחד בשעות השיא תהיה נמוכה משמעותית מהמהירות המוצהרת.
מהירות הגלישה הינה עד לנפח העברת נתונים בחבילת הגלישה שנבחרה על ידי הלקוח 
מובהר כי המהירות המקסימאלית המתאפשרת במועד ההצטרפות אינה תקפה לשדרוגי רשת עתידיים כלשהם, אשר בעקבותיהם תוגדל המהירות המקסימאלית הנתמכת ברשת, וכי במקרים כאמור: (1) מהירות גלישתך המקסימאלית תוגבל למהירות הנתמכת טרם שדרוגי הרשת (2) פלאפון תהיה רשאית להציע לך לרכוש שדרוג של קצב העברת הנתונים בחבילת הגלישה, לפי שיקול דעתה מעת לעת.
 
הבהרות מיוחדות לעניין גלישה ברשת דור 5:
גלישה ברשת דור 5 תתאפשר בתוכניות דור 5 באמצעות מכשיר תומך דור 5, באזורי פרישת רשת דור 5 המתעדכנים ובכפוף לתנאי השירות.
באזורים בהם אין פרישת רשת דור 5, הגלישה תהיה ברשתות דור 3 ו-4, ככל שקיימת פרישה של אלו. לאור העובדה כי רשת דור 5 נמצאת בתהליך הקמה, ייתכנו מצבים, שאף יאפיינו את מרבית זמן הגלישה, בהם הגלישה תהיה ברשתות דור 3 ו- 4. 
בהקשר זה, יצוין כי השירות מבוסס על תשדורת אלחוטית המושפעת מגורמים סביבתיים ואחרים כמוסבר לעיל לעניין קצב העברת נתונים. על כן, בפועל לא תתאפשר גלישה ברשת דור 5 בכל אזור ו/או בכל אזורי הפרישה ובעניין זה לא תשמע טענה בדבר אי מימוש / ניצול גלישה ברשת דור 5 בחלק מהזמן, במרביתו או בכולו. 
ניתן לקבל מידע בנוגע לפרישת רשת דור 5 באזורים ספציפיים בפניה למוקד השירות 166*. או באתר פלאפון בכתובת www.pelephone.co.il 
לידיעתך, ייתכן כי באזורים מסוימים, יוצג במכשיר תומך חיווי G5, על אף שבפועל הגלישה אינה ברשת דור 5. לתשומת ליבך, הגלישה ברשת דור 5 תתאפשר באמצעות מכשיר תומך ובתכניות ספציפיות. במקרה של מעבר מתכנית זו לתכנית שאינה מאפשרת גלישה ברשת דור 5, הגלישה תהיה ברשתות דור 3 ו-4. 
לידיעתך, מהירות גלישה גבוהה עלולה לגרור צריכת תקשורת נתונים מוגברת ביישומים מסוימים. 
לתשומת ליבך, במקרה של חריגה משימוש הוגן וסביר בהתייחס ללקוח מאותו הסוג (פי 3 מהנפח הממוצע), פלאפון רשאית להאט את קצב העברת נתונים המקסימאלי הנתמך בחבילת הגלישה לקצב של עד 64Kbps וקצב העלאת נתונים של עד 40Kbps. כל התנאים האמורים בנוגע לקצב העברת נתונים מקסימאלי נתמך יחולו גם במקרה זה.
פרטים נוספים בעניין קצב העברת נתונים ניתן לקבל אצל נציג השירות.
לתשומת לבך בחיוג לשירותי פרימיום :
חיוג למספר הכולל את קידומת החיוג 1-900 יהיה בתעריף של עד 50 אג' לדקה ולא יותר מ-30 ₪ לשיחה כולה.
חיוג למספר הכולל את קידומת החיוג 1-901 יהיה בתעריף שאינו עולה על 50 ₪ לשיחה כולה.
חיוג למספר הכולל את קידומת החיוג 1-902 יהיה בתעריף שאינו עולה על 100 ₪ לשיחה כולה.
השימוש במסלולי במכשירים ובכרטיסי ההטענה הינם לשימוש אישי, סביר והוגן של המשתמש, בתום לב, בדרך מקובלת באמצעות המכשיר בלבד ולא לשימוש פרסומי, להפצת מסרים, סקרים, טלמרקטינג, חיוג מרובה וכו'
 
מידע שיווקי למצטרפים באתר עם הטבה
לתשומת ליבך, במסגרת ההצטרפות לחבילה זו באתר פלאפון וכנגד קבלת הטבה, הינך מאשר לקבל מפלאפון ו/או מגופים הקשורים עמה עסקית (לרבות חברות קבוצת בזק, כגון די.בי.אס שירותי לווין ובזק בינלאומי), 
מידע שיווקי ופרסומי, כולל הצעות למוצרי ושירותי פלאפון ו/או של הגופים הללו וכן הטבות המגיעות לך כלקוח פלאפון (לרבות על פי סעיף 30א לחוק התקשורת) וזאת באמצעות פרטי הקשר שמסרת. 
כמו כן, הינך מאשר לפלאפון להעביר את פרטי הקשר שלך לגופים אלה לצורך משלוח הודעות ועדכונים כאמור על ידם אליך. הרשאה זו תהיה בתוקף גם לאחר סיום ההתקשרות בין פלאפון ובינך ותשמש גם לצורך פנייה מטעם פלאפון אליך בהצעות התקשרות חדשות או הצעות שיווק אחרות, באמצעים הנ"ל. באפשרותך לשנות את בחירתך בכל עת באמצעות פניה אל מוקד השירות.
לתשומת ליבך, באפשרותך להצטרף לחבילה זו ללא הסכמה לקבלת מידע שיווקי וללא ההטבה הנ"ל וזאת, באמצעות מוקד שירות הלקוחות *166 או באחד ממרכזי השירות של פלאפון המפורטים באתר פלאפון. 
כתובת מייל למצטרפים באתר:
כתובת המייל שהוזנה תעודכן במערכת לצורך קבלת עדכונים על מבצעים/הטבות/הצעות שיווקיות מחברת פלאפון ו/או מצדדים שלישיים ותחליף כתובת אחרת שהיתה מעודכנת למנוי בפלאפון לצורך זה.
 
שירותי תוכן
1. פלאפון מספקת שירותי תוכן בתשלום המפורט באתר האינטרנט שלה או בעלון תעריפי שירותים עיקריים של פלאפון, כפי שאלה יתעדכנו מעת לעת. פלאפון אינה אחראית לנכונות, דיוק, זמינות, שלמות או מהימנות התכנים, שמסופקים "כפי שהם" ("as is") המידע הכלול בשירותי התוכן מוגן בזכויות יוצרים. מותר להשתמש בתכנים רק באופן אישי ולא מסחרי, ואסור להעתיק את התכנים, לשנות אותם או להעבירם הלאה. 
 
חשוב - הגבלת אחריות 
1. פלאפון, עובדיה, וכל הבאים מטעמה לא יישאו באחריות נזיקית או חוזית לכל נזק אלא לנזק ישיר שנגרם עקב הגבלת השירותים, התלייתם, ניתוקם, או הפסקתם, לרבות עקב טעות במתן השירותים, טעות במסר בזק או השמטה ממנו, אי מסירת מסר בזק או איחור במסירתו, מסירת מסר בזק למען בלתי נכון או רישום מוטעה במדריך מנויים או בפרסום אחר של פלאפון, ולכל נזק הנובע מפעולה מכוונת או מרשלנות חמורה של פלאפון, עובדיה או הבאים מטעמה.
2. פלאפון, עובדיה, וכל הבאים מטעמה לא יישאו באחריות לפי ההסכם במקום שחל פטור לגבי אחריות מכוח סעיף 41 לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב - 1982 , או במקום שבו נגרם הנזק עקב הפעלת אמצעים למניעת הונאה, במידה הדרושה לצורך איתור ההונאה והפסקתה.
3. כמו-כן פלאפון, עובדיה וכל הבאים מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם על-ידי נסיבות מעבר לשליטתה, ובכל זאת כח עליון, אש, מלחמה, פעולות חבלה, הפרעות קשות בסדר הציבורי, מחסור במקורות סבירים לאספקה של ציוד חיוני למערכת, מעשה או מחדל של ספק תקשורת אחר או מגבלות שהוטלו על-ידו, חוקים, תקנות או צווים ממשלתיים, מגבלות הרשת שאין בהן כדי חריגה מתנאי הרישיון, מגבלות צבאיות או ביטחוניות, אמצעים למניעת הונאה, או עילות אחרות שאינן בשליטתה של פלאפון, הכל בכפוף לכך שהמקרים האמורים אינם בשליטת פלאפון ושעל אף מאמצים סבירים אין באפשרותה לעמוד בהתחייבויותיה. הוראות אלו חלות על כל מי שמשתמש במכשירך, ובאחריותך ליידע אותו על כך.
 
מידע בדבר אתרים ותכנים פוגעניים באינטרנט
האינטרנט כולל כמות אינסופית של אתרים איכותיים מעניינים ומסקרנים. לרוב, הגלישה ברשת היא מקור להנאה ולרכישת ידע. עם זאת, לא קיים בסביבה זו פיקוח ולעיתים קשה לדעת מתי הגלישה הופכת למסוכנת ואף עלולה לגרום נזק. ולכן רצינו ליידע אתכם על הסכנות הטמונות בגלישה ברשת.
 
חשיפה לתכנים לא הולמים
הרשת היא מקום פרוץ מבחינת התוכן המוצג בו ולכן, הגולשים ברשת עלולים להיחשף לתוכן מיני, זדוני או אלים. בהודעות דואר אלקטרוני בפורומים או בצ’טים.
 
פגיעה על רקע פלילי
באינטרנט פועלות קבוצות של עברייני רשת (האקרים) הפורצים למחשבים של חברות וגופים ממשלתיים לצורך השחתה והדלפת מידע. עבריינים אלה, מנסים לעיתים לגייס גולשים לביצוע המשימות. פגיעה על רקע מיני במהלך גלישה באינטרנט, גולשים מכירים חברים ואנשים חדשים ברשת ולעיתים מתפתים לקבוע עימם פגישה מחוץ למרחב הוירטואלי. פגישות מסוג זה, עלולות לסכן את בטיחות הגולשים. עברייני מין עלולים להשתמש באזורי צ’ט או בפורומים כדי לרכוש את אמונם של הילדים ולקבוע עמם פגישה פנים מול פנים לצורך ניצול מיני.
 
פגיעה על רקע לאומני
קבוצות או ארגונים קיצוניים עלולים להשתמש בגולשים ברשת כאמצעי להשגת מטרות לאומניות.
 
בריונות
הצקה והטרדה גולשים עשויים להיתקל בהודעות דואר אלקטרוני או בצ’טים בתוכן מטריד משפיל מעליב או תוקפני.
 
פגיעה בפרטיות
אתרים, חברות מסחריות ומטרידים למיניהם מנסים לדלות מידע אישי מגולשים ברשת כגון, שם, גיל כתובת, טלפון ועוד. מידע מסוג זה מנוצל פעמים רבות למטרות מסחריות ובמקרים חמורים יותר, לפיתוי וניצול הגולשים.
 
סמים, אלכוהול וסכנות אחרות
אחד החסרונות הבולטים שלך האינטרנט הוא חוסר הפיקוח על התכנים המוצגים בו כיוון שכך ניתן למצוא ברשת סוגים שונים של מידע החל מעידוד שימוש לא חוקי בסמים, דרך שימוש באלכוהול ועד מידע על הכנת חומרי נפץ.
 
הימורים
באינטרנט קיימים אתרי הימורים רבים וכל מי שיש ברשותו כרטיס אשראי יכול להיכנס ולהמר. היו מודעים לכך שהימורים של קטינים זו פעילות בלתי חוקית.
 
כיצד מתגוננים?
חברת פלאפון מציעה ללקוחותיה שירות בקרת הורים. שירות זה מאפשר במהלך הגלישה ברשת, לסנן אתרים ותכנים פוגעניים ולא הולמים וכן, לסנן מידע פוגע או בלתי הולם באתרים אחרים . המידע אותו ניתן לסנן במסגרת השירות הינו בהתאם להגדרות החוק ועל פי המקובל בתחום. השירות ניתן ללא תשלום נוסף. לפרטים והצטרפות חייגו 166 * מהפלאפון
 
פניות שירות
1. לפניות בנושא תקלות או אובדן ניתן לפנות 24 שעות ביממה ל- 166 * שיחת חינם ממכשיר הפלאפון או בחיוג שאינו מהפלאפון ל- 1800-050-160. בנושאים אחרים ל- 166 * או 1700-500-166 בימים א’-ה’ בין השעות 8:00 עד 21:00 וביום ו’ בין השעות 8:00 עד 13:00. שיחה ל 1700 מטלפון נייד הינה כשיחה אל מפעיל נייח (בחיוג מטלפון נייח יחול חיוב על 3.5 הדקות הראשונות בלבד). פניות לאחראי לפניות הציבור תבוצענה בכתב בלבד לפקס 03-5728045 או לכתובת ת.ד. 62036 ת”א, 61620 או בדוא”ל contact@pelephone.co.il המספר לחיוג חינם ושעות הפעילות עשויים להשתנות מעת לעת. באחריות הלקוח להתעדכן במספר החינם ושעות הפעילות העדכניים באמצעות אתר האינטרנט של פלאפון.
אפשר לפנות אלינו גם בדרכים הבאות:
דוא"ל: Contact@pelephone.co.il, פקס: 03-5728045, מען למכתבים: ת.ד. 600 פ"ת 4910402, כתובת: דרך שלמה שמלצר 94 , פ"ת
2. פלאפון תשיב לפניות בכתב בתוך 14 ימי עבודה (עד 5% מכלל הפניות אליה יכולות להיענות בתוך חודש).
3. אם התשובה שתינתן על ידי האחראי לטיפול בתלונות הציבור לא תספק אותך, תוכל לבקש להעביר את הפנייה לדרג ניהולי, שיבחן את הפנייה שוב ויתן לך מענה ישירות, בתוך 30 ימים מתאריך קבלת פנייתך במשרדי פלאפון.
4. מחלוקות שיתגלעו בינך ובין פלאפון בכל הנוגע לפירושו או לביצועו של הסכם ההתקשרות, יועברו לבירור אל האחראי לטיפול בתלונות הציבור בפלאפון. העברת המחלוקת אל האחראי לטיפול בתלונות הציבור לא מונעת ממך לפנות בעניין אל בית המשפט המוסמך ולא מונעת מפלאפון להפסיק או לנתק את השירותים המוענקים לך אם הפרת את ההסכם בינך ובינה.
5. ניתן לפנות למוקד השירות שלנו בחיוג 166 * ממכשיר ה- פלאפון " Talk&Go " שלך או למספר 050-7077766 , ובאתר www.pelephone.co.il .
6. תנאי השימוש המפורטים לעיל כפופים להוראות הרישיון שחברת פלאפון קיבלה ממשרד התקשורת ולהוראות כל דין. ביטול עסקה שבוצעה בתחנת שירות/מכירה של פלאפון תקשורת בע”מ באפשרות לקוח פרטי שהינו “צרכן” כהגדרתו בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א 1981- לבטל/לסיים את העסקה, כמפורט להלן: (ביטול רכישת ציוד הקצה משמעו ביטול ההצטרפות לתכנית). (לקוח שהציג/מסר לפלאפון תעודת עוסק מורשה ובמסגרתה נרשם בפלאפון כלקוח עסקי ייחשב כלקוח עסקי לרבות עניין מסמך זה).
ביטול תוך 14 יום מיום הרכישה
 
תנאי הביטול:
בעסקת רוכלות או עסקת מכר מרחוק כהגדרתן בחוק - יש להשיב את המוצר באריזתו המקורית כשהוא ללא פגם. בכל עסקה אחרת (שאינה מוגדרת כעסקת רוכלות או עסקת מכר מרחוק בחוק) - ביטול ציוד קצה יתאפשר רק בכפוף לתנאים הבאים במצטבר
• המחיר ששולם בעדו על ידי הצרכן עולה על 50 ₪.
• לא נעשה בו או באביזריו כל שימוש.
• הוא מוחזר באריזתו המקורית וללא פגם בו ו/או באביזרים ו/או באריזה ובצירוף כל תכולת הערכה שסופקה.
• הלקוח הציג את חשבונית העסקה.
 
דמי הביטול:
בביטול עסקה (למעט בביטול עסקת רוכלות כהגדרתה בחוק) יחויב הלקוח בדמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר/העסקה או סך של 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.
 
אופן הביטול:
7. בביטול רכישת ציוד קצה יש להשיב את המוצר במרכז שירות הכולל מעבדת שירות. פרטים על מרכזי השירות ושעות הפעילות באתר פלאפון www.pelephone.co.il ביטול רכישת ציוד קצה בעסקת רוכלות כהגדרתה בחוק. ניתן לפנות לביטול במוקד שירות הלקוחות * 166 מהמכשיר או 1700-500-166 / 0507077766 מכל טלפון אחר.
 
8. ביטול/הפסקת שירות בכל עת - גם לאחר תום 14 הימים לעיל:
יתאפשר כאשר הלקוח יחויב בתשלום בגין אותו שירות לפי חלק יחסי עד מועד הביטול וכן בתשלום עבור שימוש באותו שירות אם קיים ו/או כל תשלום אחר בגין אותו שירות עד למועד הביטול. ביטול/הפסקת שירות/ים שלא במסגרת ביטול עסקה רכישת ציוד יתאפשר על ידי מתן הודעה בחיוג 166 * מהמכשיר או 1700-500-166 / 050-7077766 מכל טלפון אחר, במרכז שירות, דוא"ל: Contact@pelephone.co.il, פקס: 03-5728045, מען למכתבים: ת.ד. 600 פ"ת 4910402, כתובת: דרך שלמה שמלצר 94 , פ"ת
לידיעתך, תהליך הביטול/הפסקה יושלם רק לאחר יצירת קשר עם המבקש וזיהויו כמחזיק במכשיר על ידי נציג פלאפון על פי נהליה. לידיעתך, שיחה ל 1700- מטלפון נייד הינה בחיוב כשיחה אל מפעיל נייח (בחיוג מטלפון נייח יחול חיוב על 3.5 הדקות הראשונות בלבד). ביטול על פי הודעה שנמסרה בעל פה יבוצע תוך 3 ימי עבודה מקבלת הבקשה וזיהוי המבקש כמתואר לעיל. על אף האמור במקרה של משלוח הודעת ביטול באמצעות דואר רשום ייכנס הביטול לתוקף תוך 6 ימי עסקים מקבלת הבקשה וזיהוי המבקש. ביטול על פי הודעה שנמסרה באמצעות פקס יבוצע תוך יום עבודה אחד מקבלתה וזיהוי המבקש, באם לא צוין אחרת בהודעה.
 
מדיניות הגנת הפרטיות
פלאפון רשאית לאסוף, לתעד ולעשות שימוש בכל פרט אודות המשתמש ובכלל כך חיוביו הכספיים והשימושים הנעשים במכשיר ו/או בקו ו/או בשירותים כלשהם המסופקים על ידי פלאפון ו/או מי מטעמה ו/או על ידי ספקים ו/או על ידי צדדים שלישיים אחרים, בין שהמידע הגיע לידיה מהמשתמש ובין מכל מקור אחר ולרבות מידע מגופים המספקים לפלאפון שירותי עיבוד מידע (להלן ”מידע"). כן רשאית פלאפון, בעצמה ו/או באמצעות צדדים שלישיים הפועלים מטעמה לבצע ניתוחים ופילוחים סטטיסטיים ושיווקיים במידע לצורך ייעול השירותים כלפי המשתמש, פיתוח שירותים חדשים, שיווקם ו/או מתן הצעות שונות למשתמש על בסיס המידע שהתקבל או נאסף ממנו או אודותיו, לרבות באמצעות קבצי "עוגיות" אשר הותקנו במכשיר בעקבות שימושו בשירותי האינטרנט, וככל שהמשתמש איפשר זאת בהגדרות הגלישה של מכשירו. 
בנוסף, פלאפון רשאית למסור את המידע לצדדים שלישיים כלשהם ולעשות בו שימוש במקרים הבאים:
לשם עריכה והפקת חשבונות ו/או גביית כספים המגיעים לפלאפון, לספקים ו/או מי מטעמם מאת הלקוח בגין חיובי המשתמש. 
לצדדים שלישיים שהם שלוחים של פלאפון, לשם פיתוח ו/או שיווק ו/או הצעת ו/או אספקת שירותים/מוצרים למשתמש. 
במסגרת ו/או בעקבות כל שימוש המבוצע במכשיר לביצוע פעולת בזק הקשורה עם צדדים שלישיים ו/או מי מטעמם. 
כאשר קיימת הרשאה מפורשת או מכללא של המשתמש. 
מובהר כי צירוף מכשיר הרט"ן לשירות כלשהו באמצעות צדדים שלישיים ו/או צירופו לשירות הכרוך בשירותים המסופקים על ידי צדדים שלישיים, מהווה הסכמה למסירת המידע לאותם צדדים שלישיים כאמור. 
כל מידע שיועבר על ידי המשתמש בכל דרך שהיא לספקים, לרבות במהלך השימוש בשירותיהם, ולרבות באמצעות פלאפון, יועבר על אחריותו של הלקוח ופלאפון לא תשא באחריות לכל שימוש שייעשה במידע כאמור על ידי אותו ספק. המשתמש מאשר, כי ידוע לו שבעת השימוש בשירותים של ספק מחו"ל, עשויים לחול עליו גם דיני הגנת פרטיות הנהוגים במדינה של הספק. 
בנוסף לאמור לעיל, רשאית פלאפון לעשות את אלה:
 
 
לבצע פניה מטעם פלאפון ו/או מטעם פלאפון וספקים או צדדים שלישיים במשותף אל הלקוח ו/או אל המשתמש מעת לעת, בכל אמצעי תקשורת שפלאפון תמצא לנכון, בהצעות ופרסומות שיווקיות ו/או מסחריות שונות (לרבות באמצעות משלוח הודעות אל מכשיר הרט"ן, כתובת המייל וכדומה), והכל בכפוף לכל דין. סעיף זה אינו מהווה תנאי להתקשרות עם פלאפון ובאפשרותו של הלקוח לסרב לקבלת פרסומות כאמור בכל עת על פנייה לכתובת: דרך שלמה שמלצר 94 ,קרית אריה, פתח ת קווה ת.ד 600 פתח תקווה 49 או מוקד שירות לקוחות: *166 או באמצעות קישור ההסרה שיכלל בדיוורים.
לפרסם וליידע לקוחות ו/או צדדים שלישיים בדבר היותו משתמש והשתייכותו לאחד ממועדוני הלקוחות של פלאפון, לרבות בדרך של פרסום מדריך מסווג של חברי מועדוני הלקוחות שתפעיל פלאפון מעת לעת. 
לקוח המעוניין בכך ייתן הסכמתו לפרסום פרטיו במסגרת שירות מידע לאיתור מספרי טלפון ומען. הסכמה זו של המשתמש הינה הסכמה לפרסם את פרטיו לרבות שמו, מענו, ומספר הטלפון שלו במסגרת שירות מידע לציבור לאיתור מספרי טלפון כפי שנקבע ברישיונה הכללי של פלאפון, וכן להעביר לגורם אחר, לצורך מתן שירות המידע לאיתור מספרי טלפון כאמור, קובץ מידע בכל פורמט שהוא הכולל את הפרטים שניתן לפרסם בשירות המידע. 
ידוע למשתמש כי בשליחת הודעות SMS ו- MMS ובשיחות למוקדי חירום, מספר הקו גלוי לנמען, גם במקרה בו המשתמש ביקש שמספרו יהיה חסוי.
קבלת תכנים: המשתמש מודע לכך שבעת גלישה בעולם האינטרנט ו/או הורדת יישומים, אפליקציות, תוכנות או שירותים כלשהם מאתרים/ספקים/מקורות שונים, כולל ספקים מורשים מטעם פלאפון, ("מקורות") באמצעות המכשיר שברשותו, ייתכן ויתרחשו, בין השאר, אחד או יותר מהמצבים הבאים: (א) פרטי המכשיר האלקטרוניים ודבר שיוכו לשירותי פלאפון, ייחשפו בפני אותם מקורות ואלה אף עלולים לנטר את מיקומו הגיאוגרפי של המכשיר באותה עת; (ב) המקורות ישלחו אל המכשיר מעת לעת ומבלי שדרש זאת במפורש , תוך כדי ו/או בעקבות פעילותו זו, תכנים מגוונים, כגון פרסומיים.  כמו כן, המשתמש מודע לכך כי פעילויות לפי סעיפים (א) ו/או (ב) לעיל תצרכנה תקשורת נתונים בגינה המשתמש יחויב על ידי פלאפון בהתאם לתעריפים החלים עליו. הודעות מקדימות כולל בזמן אמת לגבי סוג הצריכה ו/או היקפה, אינן משוגרות ולא מצויות בהכרח בידיעת פלאפון. על המשתמש לברר מראש אצל המקורות, באם פעילותו מולם כוללת קבלת תכנים כאמור ואת כל יתר הפרטים הנובעים מהקשר עמם (לרבות נושא ניטור המכשיר).
למען הסר ספק יובהר כי אין בהוראות פרק זה כדי לגרוע ו/או למצות מזכויותיה של פלאפון לאסוף, להשתמש ו/או למסור מידע על פי כל דין, וכי הוראות פרק זה באות להוסיף על הוראות כל דין. 


 
Charge Options
There are 3 ways to charge your Talk&Go account:
Charging by Talk&Go Card
Talk&Go cards for various amounts and designated bonus cards enable you to charge your account up to the amount that best suits your needs. The cards are on sale throughout Israel.
Digital Charge
With Talk&Go you can charge your account without an actual card, using digital charge terminals at post office branches, Mifal Hapayis kiosks, other select kiosks, gas stations and select supermarket chains. Digital charging does not entail a distribution fee.
Charging by Credit Card at *997 and on the Pelephone website
With Talk&Go you can charge your account 24/7 by dialing *997 or by entering the Pelephone website at www.pelephone.co.il. You can check your updated balance at any time by dialing *998 (free call). Charging at *997 and on the Pelephone website is conditional on initial registration.
Supporting Handsets
Please note that the performance and continuous service of Pelephone’s UMTS/HSPA are based on the use of a phone that supports two frequencies: 850 MHz and 2100 MHz. If a customer uses the USIM card in a pelephone that does not support these two frequencies the service and/or performance of the network may not be continuous/or available
The network enables you to:
• Surf at top speed and view video broadcasts at high quality.
• Surf the Pelephone’s portal and always be updated.
• Download ringtones, funtones, animations and games to your pelephone.
Dialing Overseas from Israel
Your Pelephone allows you to call overseas (does not require a minimum balance in your account). Please note that it is not possible to use the pelephone outside of Israel. The charges will be made according to the conditions and rates of the Talk&Go plan appearing in the kit and according to the rates of the various services and international operators, whichever are applicable, which are updated from time to
time.
 
Talk&Go
نبارك لك انضمامك لشبكة بيليفون.
بواسطة بطاقة Talk&Go يمكنك 
التحكم بالمصاريف وبدون التزام.
استخدام بيليفون Talk&Go لا يلزم استخدام أمر
الدفع الثابت او بطاقة الاعتماد ويعتمد على 
شحن الحساب مسبقا بمبالغ مختلفة. عند كل 
توجه يسرنا خدمتك بالاتصال على -167*.
امكانيات الشحن 
في خدمتك امكانيات مختلفة لشحن بطاقة ال Talk&Go . انت مدعو لاختيار 
الطريقة الأنسب لك:
الشحن بواسطة بطاقة ال Talk&Go
يمكن الحصول على بطاقة ال Talk&Go من عدة نقاط في انحاء البلاد وبمبالغ
مختلفة ملائمة لاحتياجاتك الشخصية.
الشحن الرقمي 
في مسار Talk&Go يمكن شحن جهاز البيليفون ايضا بدون بطاقة فعلية,
بمساعدة اجهزة الشحن الرقمية المتواجدة في فروع البريد, في اكشاك مفعال 
هبايس, في الاكشاك المختارة, محطات الوقود وشبكات التسويق المختارة. الشحن
الرقمي غير منوط بعمولة توزيع. 
الشحن بواسطة بطاقة الاعتماد في997* وفي موقع بيليفون:
في مسار Talk&Go يمكن شحن جهاز البيليفون 24 ساعة يوميا بواسطة 
الاتصال على 997* او بواسطة موقع بيليفون على عنوان www.pelephone.co.il/ar
يمكن فحص الرصيد المحتلن في الجهاز في اي وقت من خلال الاتصال مجانا على
998*
 
نلفت انتباهك انه في جزء من حالات الشحن بواسطة بطاقات Talk&Go ستضاف
عمولة نشر الشحن وهي بموجب شروط بيليفون Talk&Go والشروط على ظهر 
البطاقة. الشحن بواسطة البطاقات ستتاح بموجب المخزون. الشحن ب 997* وفي
موقع بيليفون مشروط بتسجيل أولي. كافة بقية الشروط هي وفق كراس شروط
التعاقد مع شركة بيليفون باستثناء التغييرات الملزمة في هذا النوع من الاتصالات.
اجهزة داعمة
لانتباهك: عمل شبكة ال- UMTS/HSPA لبيليفون وتواصل الخدمة, يعتمدون على استعمال جهاز 
داعم للموجات MHz850 و MHz2100. في حال استعمالك بطاقة ال-USIM, في جهاز غير داعم
للموجات المذكورة, من المحتمل ان الخدمة و/أو عمل الخدمة لا يكون متواصل و/أو متوفر. 
إتصال من البلاد الى خارج البلاد
يمكنك جهازك من الاتصال الى خارج البلاد.( الاتصال إلى خارج البلاد غير مشروط بحد أدنى لرصيد
الجهاز). لمعلوماتك لا يمكن استعمال مسارات  Talk&Go في خارج البلاد.
يتيح لك جهازك الاتصال لخارج البلاد, لمعلوماتك, لا يمكن استخدام مسارات Talk&Go
في خارج البلاد. 
يتم الالزام وفق شروط تسعيرة مسار Talk&Go في الرزمة وحسب تسعيرة كل
خدمة و\أو تسعيرة المشغلين الدوليين, حسب الموضوع, ووفق تعديل كل المذكور من حين لاخر.
يحق لبيليفون ان تلغي مسار Talk&Go أو تغيير شروطها, حسب رأيها.
 
في بطاقات ومسارات فيها دقائق\ رسائل مشمولة يوضح انها غير شاملة دقائق محادثة فيديو
وكذالك الاتصال لمشتركي مشغلي اتصالات في الشبكة الفلسطينية مثل: بالتل, وجوال. كما انها 
لا تشمل الاتصال بنجمات وارقام خاصة.

אנחנו כאן בשבילך
איך נוח לך ליצור איתנו קשר?
WhatsApp WhatsApp SMS מייל הזמנת שיחה הזמנת שיחה טסים לחו"ל פעולות בשירות עצמי פייסבוק מסנג'ר איתור
מרכזי פלאפון
מוקדים
טלפוניים
זימון תור
למרכזי פלאפון
פעולות בשירות העצמי פעולות בשירות העצמי