נגישות Accessibility איפוס Reset En עב

שינוי רקע Background change
שינוי גודל טקסט Resize text

משוב נגישות

טופס זה נועד להזנת משוב בנושא נגישות בלבד.
לתשומת ליבכם – לא יינתן מענה לפניות בנושאים אחרים.

4 אפליקציות הכושר שיגרמו לכם לזוז 

כולנו סיפרנו לעצמנו שאחרי החגים נתחיל להתאמן, אז כדי לא לשבור לכם את המילה אספנו בשבילכם ארבע אפליקציות שיעזרו לכם לשמור על הכושר מבלי למשכן את המשכורת.

מערכת פלאפון | 03/06/18 | 16:39 | זמן קריאה: דקה

workout trainerהאפליקציה הזו מיועדת לכל מי שמתקשה להשיג תוצאות בלי הדרכה צמודה. האפליקציה תחילה מבקש מימכם להזין פרטים כמו גיל משקל , רמת הכושר הנוכחי שלכם ומטרת האימון. 

לאחר הזנת הנתונים האפליקציה בונה לכם איונים בשלוש רמות: קלל בינוני וקשה כדי לגרום לגוף להישאר באמץ. לכול אימון מצורפות הוראות מפורטות ,בסרטון קצר או בכתב שמסבירות כיצד לבצע אותו על מנת שתעשו זאת בצורה המיטבית ביותר. במהלך האימון האפליקציה תעודד אתכם להמשיך ותתריע כמה זמן נותר עד לסיום התרגיל. האפליקציה מלאת אפשרויות עבור המאמנים שמחפשים גיוון והדרכה צמודה. 

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד


TRX


 
לכל מי שצריך מכשירים, אבל לא רוצה לצאת מהבית – האפליקציה הזו בשבילכם! לא סוד ששיטת האימונים עם רצועות אלו כבשה את עולם הכושר בשנים האחרונות וספק אם תמצאו חדר כושר שלא משתמש בה.
אימון הרצועות הוא אימון שאפשר לקיים בכל מקום בו אפשר לתלות את הרצועות (בבית, בפארק ואפילו בחנייה) אימון רצועות הוא אימון שמשלב תרגילים כנגד משקל הגוף.
האפליקציה מספקת הדרכה והדגמות על תרגילים שונים בשימוש הרצועות כשלכל תרגיל זמני פעולה וזמני מנוחה קצובים. 

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד


 Runkeeperהאפליקציה הזו מיועדת לעקוב אחר הפעולות שלנו בתחומי ספורט שונים (ריצה, רכיבה וכדומה) האפליקציה משערת על פי הגובה והמשקל שמזינים בה כמה קלוריות נשרפו במהלך האימון, תיעוד המהירות בה נעשה האימון.
האפליקציה בעצם מארגנת את אותם נתונים על גבי מפה בה נוכל לבחון ולנתח את ההישגים באימון לעומת אימונים קודמים ולעומת נתונים. האפליקציה גם מספקת מידע כמו באיזו שעה של היום או באיזה שלב של המסלול אנחנו יותר מהירים ומאפשרת לשתף בפייסבוק את התוצאות (כי כבר נכנסו לכושר אז לא נשוויץ קצת?).

להורדה באייפון

להורדה באנדרואיד

six packמתרצים את הכרס בגלל שאין לכם זמן? זו בדיוק האפליקציה בשבילכם! תכניות אמונים אינטנסיביים וקצרצרים שיובילו אתכם כל הדרך אל הקוביות המיוחלות. האפליקציה מציעה מגוון אימוני בטן בדרגות כושר שונות כחלק משלבים שונים. האמנם מלווים עם הדרכה קולית וזמן קצוב לכל תרגיל.

לאייפון

לאנדרואיד
 

כתבות נוספות מהבלוג שיעניינו אותך:

תגובות ({{comments.length}} תגובות) מכילה תוכן ללא תוכן
הוסף תגובה
שדה חובה
שדה חובה
חרגת מ-1000 תוים
תגובתך התקבלה ותפורסם בעמוד זה בהקדם האפשרי
אירעה שגיאה בביצוע הפעולה
  1. {{ comment.subject }}
    {{ comment.fullName }} ({{ comment.createDate }})
    {{ comment.content }}
אנחנו כאן בשבילך
איך נוח לך ליצור איתנו קשר?
WhatsApp WhatsApp SMS מייל הזמנת שיחה הזמנת שיחה טסים לחו"ל פעולות בשירות עצמי פייסבוק מסנג'ר איתור
מרכזי פלאפון
מוקדים
טלפוניים
זימון תור
למרכזי פלאפון
פעולות בשירות העצמי פעולות בשירות העצמי