נגישות Accessibility איפוס Reset En עב

שינוי רקע Background change
שינוי גודל טקסט Resize text

משוב נגישות

טופס זה נועד להזנת משוב בנושא נגישות בלבד.
לתשומת ליבכם – לא יינתן מענה לפניות בנושאים אחרים.

פלאפון משיקה את הדור ה- 5 בישראל

החברה תפעיל את הדור ה- 5 בישראל בימים הקרובים עם קבלת התדר ולכל המאוחר עד ה- 1.9 זאת לאחר שבחודשים האחרונים פרשה בכל רחבי הארץ אתרים רבים תומכי דור 5 בשיתוף חברת אריקסון

מערכת פלאפון | 04/08/20 | 12:09 | זמן קריאה: 2 דקות

החל מהיום ניתן לרכוש מכשירים חדשים ולהירשם למסלולים תומכי דור 5 

במסגרת השקת 'פלאפון+.' הדגימה החברה בשידור חי מהירות הורדה של 1.6 ג'יגה והציגה את יכולות הטכנולוגיה המתקדמת בכל היבטי חיינו: תחבורה, רפואה, לימודים, עסקים ועוד

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון:"פלאפון גאה להיות החברה הראשונה בישראל שמשיקה את הדור ה-5 של הסלולר, כך שמרגע סיום מכרז התדרים וקבלת התדר, נפעיל באופן מידי את הרשת לראשונה בארץ, זאת הודות לפרישה נרחבת שביצעה החברה יחד עם אריקסון ושדרוג ליבת הרשת. כבר היום לקוחות החברה יכולים לרכוש מכשירים תומכי הטכנולוגיה ולהצטרף לחבילות ייעודיות לדור ה-5, כך שניתן יהיה גם בישראל ליהנות מחוויית הגלישה והצפייה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם״.

היום, עם פתיחת מכרז התדרים, פלאפון משיקה את 'פלאפון+' ומציגה את כניסת רשת הדור ה- 5 לישראל. במהלך החודשים האחרונים פלאפון שדרגה את ליבת הרשת באמצעות חברת אריקסון ופרשה את מספר האתרים הרחב ביותר בישראל בתחום התדר 3.5 גה"ץ המשמש לטכנולוגיית הדור ה- 5, זאת לצד מאות אתרים הפועלים כבר היום על תדר 700 מגה הרץ, בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים. מיד עם סיום המכרז, בעוד מספר ימים ועד ה- 1.9 בכפוף לקבלת התדר, יוכלו לקוחות פלאפון עם ציוד קצה תומך לגלוש על הרשת החדשה, המתקדמת והמהירה ביותר בעולם.

כבר היום יכולים לקוחות פלאפון לרכוש ממכשירים תומכי טכנולוגיית דור 5 ולהצטרף למסלולים ייעודיים של הדור ה-5, כך שעם קבלת התדרים ייהנו מביצועים משופרים ואיכותיים ברמה הגבוהה ביותר. בין המכשירים שיחלו להימכר היום ניתן למצוא את מכשיר Xiaomi mi 10 בעלות של 2,999 ₪ ו- Huawei Router 5G בעלות של 1,899, מכשירים אלו המצטרפים למכשיר Xiaomi Poco F2 Pro הנמכר בעלות של 2,499 ₪. כל המכשירים מגיעים עד בית הלקוח בשליחות ללא עלות. כמו כן, עד סוף השנה יורחב הצע המכשירים משמעותית עם מכשירים מבית סמסונג, LG ו- Apple.

לקוחות פלאפון הנמצאים בכל אחת מתכניות החברה ובעלי מכשיר תומך יוכל ליהנות מרשת הדור ה- 5. בנוסף, היום נפתחו להרשמה מוקדמת חבילות ייעודיות לדור ה- 5 באתר הבית של החברה:

'פלאפון+.5G Gaming' הכוללת קו סלולרי, 200GB וגלישה חופשית באפליקציות Gaming נבחרות, ביניהן: Fortnite, PUBG, Minecraft ועוד ב- 49.9 ₪ לחודש, 'פלאפון+. 5G MAX' הכוללת קו סלולרי ונפח גלישה ענק של 500GB ב- 59.9 ₪ לחודש, 'פלאפון+. 5G STINGTV' הכוללת קו סלולרי, 200GB ואת חבילת הסדרות של שירות הטלוויזיה  STINGTV by yes ב- 69.9 ₪ לחודש.

על רקע ההשקה, פלאפון הקימה תערוכת מיצגים המדגימה את היכולות של רשת הדור ה- 5 בכל ההיבטים, וכיצד תשדרג את אורחות החיים של כולנו. חלק מהמיצגים מוצגים בישראל ובעולם לראשונה, לאחר שהיו צפויים להיחשף בתערוכת הסלולר הבינלאומית השנתית בברצלונה שבוטלה עקב התפשטות נגיף הקורונה.  בין המיצגים הבולטים ניתן לראות נהיגה מרחוק על גבי הדור ה- 5, מיצג מציאות רבודה המשלב דיגיטל במרחב האורבני, פתרון Private 5G Network, המאפשר הקמת רשת פרטית ומאובטחת לעסקים  לארגונים, רפואה חכמה – היכולת להעביר מידע, כדוגמת – העברת צילום סקירת אולטרסאונד מאמבולנס בזמן אמת לצוותי רפואיים מרוחקים בחדר ניתוח, וסביבה וירטואלית במציאות מדומה ללמידה ועבודה מרחוק מכל מקום בעולם.

אילן סיגל, סמנכ"ל שיווק פלאפון: "הדור ה- 5 מהווה שלב נוסף ומשמעותי בהתפתחות הטכנולוגית העולמית ועומד לשנות את הדרך בה אנו עושים שימוש בסלולר שלנו. המיצגים שהבאנו יחד עם חברת אריקסון מדגימים את האיכויות המתקדמות של הטכנולוגיה אשר תשפיע על איכות חיינו בכל התחומים, בהם: תחבורה, רפואה, לימודים, משק בית ועוד. אנו גאים להמשיך ולעמוד בחזית הטכנולוגיה ולהביא את הבשורה המתקדמת ביותר בשוק הסלולר, שתביא לאיכויות גלישה יוצאות דופן ולפתרונות טכנולוגיים חדשניים שטרם נראו כמותם".

נמרוד בן טוב, סמנכ"ל הנדסה פלאפון: "אנחנו נמצאים בפתחו של מכרז התדרים לדור 5, אליו נערכנו מבעוד מועד בפרישת אתרים בכל רחבי הארץ: החל ממאות אתרים שתומכים בתדרי 700 הפועלים כבר עתה, ובנוסף מערכות דור 5 הנפרשות בימים אלה. לצד זאת שדרגנו את מערכות הליבה של הרשת, ונהיה מוכנים לספק ללקוחותינו גלישה מהירה בדור 5 מיד עם סיום המכרז וקבלת התדרים".


 

כתבות נוספות מהבלוג שיעניינו אותך:

תגובות ({{comments.length}} תגובות) מכילה תוכן ללא תוכן
הוסף תגובה
שדה חובה
שדה חובה
חרגת מ-1000 תוים
תגובתך התקבלה ותפורסם בעמוד זה בהקדם האפשרי
אירעה שגיאה בביצוע הפעולה
  1. {{ comment.subject }}
    {{ comment.fullName }} ({{ comment.createDate }})
    {{ comment.content }}
אנחנו כאן בשבילך
איך נוח לך ליצור איתנו קשר?
WhatsApp WhatsApp SMS מייל הזמנת שיחה הזמנת שיחה טסים לחו"ל פעולות בשירות עצמי פייסבוק מסנג'ר איתור
מרכזי פלאפון
מוקדים
טלפוניים
זימון תור
למרכזי פלאפון
פעולות בשירות העצמי פעולות בשירות העצמי