שינוי רקע
שינוי גודל טקסט

משוב נגישות

טופס זה נועד להזנת משוב בנושא נגישות בלבד.
לתשומת ליבכם – לא יינתן מענה לפניות בנושאים אחרים.

איך לחסוך בסוללה?

הדבר הכי מעצבן שיכול לקרות הוא שהפלאפון עומד על סף 5% אחוז בטרייה, ואנחנו בדיוק מחכים למייל חשוב, שיחה דחופה, הודעה קריטית או לא משנה מה. בשביל זה כתבנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לצלוח את הרגע הקשה.

מערכת פלאפון | 06/07/17 | 15:21 | זמן קריאה: דקה

1. להנמיך את בהירות התצוגה
אחד הדברים שהכי משפיעים על הסוללה הוא תאורת המסך. לא משנה מה אנחנו עושים עם הפלאפון, המסך מאיר. ככל שהמסך בהיר יותר כך הוא שואב יותר אנרגיה. לכן נבטל את כיוון הבהירות האוטמטי ונכהה את המסך משמעותית.

2. סוגרים את כל האפליקציות
אם אתם לא חייבים להשתמש באותו הרגע באפליקציה אין סיבה שהיא תעבוד. תסגרו את כל האפליקציות הלא הכרחיות ותוודאו ששום דבר לא פועל ברקע סתם.3. כבו את הוויפי והבלו-טות'
שתי הטכנולוגיות האלה פועלות כול הזמן לאתר מכשיר או ראוטר לתקשר איתו. כל עוד הן דלוקות הן שואבות הרבה אנרגיה מהסוללה. לכבות אותן ישפר את המצב משמעותית.

4.   כבו את שירותי המיקום
עוד טכנולוגיה שפועלת קבוע ושותה לכם את הסוללה היא ה- GPS. אם אתם לא חייבים את שירותי המיקום כדי להזמין מונית או צורך קריטי אחר, כבו מייד.5. תרגיעו את הוואטצאפ
למי אין את הקבוצה המשפחתית שחופרת ללא הרף... אז מעבר לזה שהיא עלולה לעייף אותנו, היא גם מעייפת את הסמארטפון. כל התראה נכנסת, כל תמונה שיורדת, כל הקלטה קולית שואבת אנרגיה מהסוללה. תשתיקו את הקבוצות החופרות ואפילו את האפליקציה עצמה במקרה חירום. בכלל, התראות מאפליקציות שונות הוא משהו שרצוי לכבות כשאין ברירה.

6. קצרו את זמן החשכת המסך
כל הפלאפונים "נרדמים" אוטומטית לאחר כמה עשרות שניות שלא עובדים איתם. ניתן לקצר את הזמן הזה לכמה שניות ספורות בתוך ההגדרות על מנת לחסוך זמן תאורה מיותרת.7. חלאס לרטט 
אין ספק שרטט הוא דבר יעיל. גם כשאנחנו על שקט הוא מדווח לנו שמשהו קורה... אבל כשהסוללה עייפה עדיף לא לבקש ממנה לרקוד ולרטוט כי כנראה שנעייף עוד יותר. 

 
תגובות ({{comments.length}} תגובות) מכילה תוכן ללא תוכן
הוסף תגובה
שדה חובה
שדה חובה
חרגת מ-1000 תוים
תגובתך התקבלה ותפורסם בעמוד זה בהקדם האפשרי
אירעה שגיאה בביצוע הפעולה
  1. {{ comment.subject }}
    {{ comment.fullName }} ({{ comment.createDate }})
    {{ comment.content }}
אנחנו כאן בשבילך
צרו איתנו קשר
בדרך שהכי נוחה לכם
התכתבו איתנו ב WhatsApp התכתבו איתנו ב WhatsApp סמסו לנו שירות אישי
במייל
שירות הזמנת שיחה שירות הזמנת שיחה פעולות בשירות עצמי פעולות בשירות עצמי פייסבוק מסנג'ר איתור
מרכזי פלאפון
מוקדים
טלפוניים
זימון תור
למרכזי פלאפון
פלאפון עדכנה את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש שלה. לעיון לחץ כאן.